כוס לימונדה קרה (פירורי תובנות 167)

ביום קיץ חם, יש מעט מאוד דברים שמרווים כמו כוס לימונדה קרה. השבירה של החמיצות עם המתיקות. הקור של המיץ עצמו. פשוט מושלם. בעיקר אם אין אפשרויות אחרות טובות יותר בנמצא.

למרות שברמת העיקרון כל אחד יכול להכין לעצמו כוס לימונדה קרה, רוב האנשים לא עושים את זה. הם יעדיפו לקנות מוכן. או לשתות את מה שכבר יש להם במקרר. אפילו אם הם יודעים שהקולה פחות בריאה להם באופן מהותי.

כוס לימונדה קרה לא נוצרת מעצמה. הלימון שם. והסוכר. והמקרר. אבל כדי שהיא תהפוך לכוס לימונדה קרה ביום קיץ חם צריך קודם לסחוט את הלימון. להוסיף קצת סוכר. להכניס קצת למקרר. ולשתות כשחם.

בהרבה מאוד רמות השירות שאנחנו מספקים חייב להיות כמו כוס לימונדה קרה ביום קיץ חם. הדבר המתאים במקום המתאים. זה שעונה בדיוק על מה שהלקוח צריך עכשיו. ואם אפשר, שירות ברמה או בצורה שאין כמוה בשוק כרגע.

תמיד יהיו כאלה שיגידו שהם לא באמת צריכים את השירות הזה. הם יכולים לעשות את זה בעצמם. הם יכולים לאלתר. הם לא רוצים לשלם על זה כסף. אבל האמת היא אחת: זה שהם יכולים לעשות את זה בעצמם לא אומר שהם יעשו את זה.

הם לא יבינו כמה עבדנו על השירות הזה. כמה השקענו. וזה לא תפקידם להבין. זה תפקידנו להביא אותם להבין. ולהגיש להם אותו בדיוק כשהם צריכים. ורק אז, הם ידעו באמת להעריך את השירות ואותנו. ורק אז, הם יוכלו להתענג עליו כמו שהם אמורים.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע מאמר חדש על NLP, שכנוע, תת המודע ושפת הגוף? זה המקום להשאיר בו את המייל שלך:

על איזה נושא מעניין אותך לקרוא?

קישורים ממומנים:

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: