חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

לברוח (פירורי תובנות 237)

לברוח. לברוח למחשבות. לברוח מהמחשבות. לברוח לאוכל. לברוח לסיגריות. לברוח לאלכוהול. לברוח לסמים קלים. לברוח לבילויים אין סופיים. לברוח לחו"ל. לברוח לפייסבוק. לברוח לסדנאות במדבר. לברוח ולברוח. ושוב פעם לברוח.

לברוח מאנשים. לברוח מהשקט. לברוח מלשבת בצד, לבד ולהקשיב למחשבות. לברוח מהחיים. לברוח מהרגשות שלנו. לברוח מלהיפגע. לברוח מליהנות. לברוח מלהשתעמם. לברוח מכאב. לברוח מכישלון. לברוח מהצלחה. ולברוח מלהוקיר תודה על מה שיש לנו.

בקצה הדרך, שאליה אנשים בורחים, נמצא תמיד משהו שגם ממנו יברחו. כי לא ממנו הם בורחים באמת. אלא מעצמם. מלהיות אדם. מלקבל את העובדה שהמציאות מורכבת יותר מרק טוב ורע. וצריך לחוש אותם. לקבל אותם. לתת להם להדהד בנו. להיסחף אתם לפעמים.

אז ורק אז, תהיה משמעות לכל השאר. אז ורק אז, לא תהיה סיבה לברוח. כי ביום שבו נכיל את הרגשות שלנו, נהיה בני אדם. כי ביום שבו נכיל את המפלות ליד ההצלחות, נהיה אנושיים. כי ביום שנפסיק לפחד, נפסיק לברוח. ונתמודד. ונקשיב. ונלמד. ונעשה. ונחיה.

שיהיה לכם סופ"ש מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

3 תגובות

  1. היי, מאמר מצויין
    אתה יכול לכתוב על מה לעשות כאשר אתה רוצה להתחיל להתקדם בחיים בגלל שעד עכשיו "ישנת" אבל אתה מרגיש כאילו בחיים לא תצליח להדביק את הפער שאחרים הגיעו אליו כבר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: