חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

להכיל יותר (פירורי תובנות 156)

ההכנה נדרשת. כשאנחנו לומדים כלים חדשים אנחנו מקבלים תוצאות חדשות. כאלה שלא קיבלנו קודם. למרות שיכול להיות שהצלחנו בצורה דומה. ופתאום, קצת יותר. לפעמים אפילו הרבה יותר. ושום דבר לא מכין אותנו אליה.

התגובה הראשונה היא לפתור את זה באיזה תירוץ. להגיד שזה היה "סתם" מזל. שאולי זה לא היה בגלל מה שעשינו. לנסות להקטין את זה. רק כדי לא להתאכזב, במידה והתוצאה לא תחזור על עצמה אחר כך. כי רוב האנשים לא מאמין בהצלחה שלו.

השאלה היא מה אנחנו עושים עם התוצאה. האם אנחנו מסוגלים לעצור שניה ולהעריך אותה. האם אנחנו רצים לעשות איתה משהו כדי לממש את זה כל עוד היא שם. כמו מיליונר לוטו שרץ לבזבז את כל כספו החדש. או אדם שהצליח נקודתית במשהו ורץ ללמד את כל השאר.

הצלחה אינסטנט לא "מכינה" אותנו. היא דורשת הבנה שאנחנו יכולים להכיל יותר. יותר ממה שהצלחנו עד עכשיו. יותר ממה שחשבנו שמגיע לנו עד עכשיו. הבנה שמותר לנו. הבנה שההצלחה יכולה להישאר. ושהיא דבר טוב.

בדיוק בגלל זה חשוב לאמן את היכולת שלנו להכיל יותר. עוד לפני שהגענו אליו. כדי שנוכל להגיע אליו. כדי לאפשר להצלחה להישאר. כדי לאפשר לנו להיות מצליחים ולהרגיש בסדר עם זה. כדי להבין שמותר לנו להצליח. וזה לא באמת כל כך מובן מאליו כשחושבים על זה.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: