קטגוריות מאמרים
על האתר
babyfeet

להפסיק בפעם השלישית (פירורי תובנות 36)

הוא בהה בשולחן תוך כדי התקדמות איטית כלפיו. זה היה המכשול הגדול ביותר של חייו. הוא כבר ניסה פעמיים וזה פשוט לא עבד. הוא הרגיש כישלון. היה לו ברור שכל השאר כבר עברו את זה. ורק הוא תקוע.

הוא ניסה להיעזר בכל מני דברים. זה לא עבד. הוא לא הצליח להבין איך לעזוב את הבטוח ולהתחיל להתקדם. וזה עוד יותר עצבן אותו. הוא שמע כל כך הרבה פעמים את המשפט "אתה יכול לעשות את זה" עד שבא לו לפלוט להם משהו בפנים.

אבל הוא ידע שהם אוהבים אותו.

לרגע חלפה בראשו מחשבה מטורפת. אולי לא לנסות לעשות את זה יותר. הכישלון פשוט צורב כל כך. אולי כדאי שהם יקחו אותו על הידיים כל החיים. הם הרי אוהבים אותו כל כך.

הוא יהיה התינוק היחיד בעולם שהפסיק לנסות ללכת לבד.

יום מעולה לכולם,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: