חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

למצוא את הסימן הנכון (פירורי תובנות 165)

מרוב הניסיון שלא ליפול, לא זזים. מרוב הניסיון לא להיפגע, לא מתחילים. מרוב הניסיון לא להפסיד, לא משחקים. עם כל כך הרבה ניסיון בלא לעשות כלום, אפשר להגיע רק להתמקצעות בכלום.

גיל הוא סימן לניסיון אבל לא בהכרח לניסיון בהגעה להישגים. בדיוק כמו שתואר בתיאוריות הוא לא בהכרח סימן ליכולת. הדרך היחידה לדעת היא להתנסות. לחוות. ממקור ראשון. בלי מתווכים. מתוך התעלמות מלאה מהשיווק. פשוט לעצום עיניים ולהתחיל.

וכן לזוז וליפול. וכן להתחיל ולהיפגע. וכן לשחק ולהפסיד.

כי רק ילד עשוי לחשוב שההצלחה תיפול עליו מהשמיים. תקרה לו במקרה. רק יגרד חיש גד. רק יקווה ממש חזק שיכירו בגאונות שלו. וכל השאר יסתדר. כמו פאזל שמסדר את עצמו. והמציאות היא לא כזאת.

הדרך לא קלה. היא מאתגרת. יהיו הצלחות. יהיו כישלונות. מתוך ההצלחה נתמקצע. מתוך הכישלון נלמד. הסימן הנכון הוא לא הגעה לגיל. גם לא למעמד. הסימן הנכון לצאת לדרך הוא עצם העובדה שפתחת עיניים בבוקר.

עכשיו הוא הזמן.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

    1. גם כאלה יכולים להפסיד את כל כספם או להפוך ליזמים מוצלחים. השאלה היא מה הם עושים עם עצמם ומה הם עושים עם המשאבים העומדים לרשותם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: