חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

למצוא את עצמה (פירורי תובנות 19)

היא ישבה ובהתה בטלויזיה. לא היה שם משהו מעניין באמת. מצד שני, כך חשבה לעצמה, זה עדיין עדיף על לשבת לבד בבית בשקט. בזמן שהדליקה עוד סיגריה ושאפה את העשן באיטיות, היא לא יכלה שלא לתהות האם זה הכל.

כבר שנים שהיא מחפשת את עצמה. אחרי הצבא נסעה למזרח לזמן קצר. היא עברה בין מנזרים לגורואים ולמסיבות לאורך הלילה. זה לא היה זה. היא חזרה לארץ רק כדי לעבוד קצת ולתכנן נסיעה נוספת לדרום אמריקה. גם שם, היא פשוט לא מצאה את עצמה.

כמובן שכל נסיעה יצרה לה שקט נקודתי בחיים. זה פשוט לא החזיק לאורך זמן. אז היא חיפשה מקום בתל אביב, ליד הבית, לתרגל בו קצת יוגה. זה היה קצת כמו המזרח ואפילו נחמד ועדיין, היא לא הרגישה בנוח בתוך עצמה.

בשלב הזה, הקול של אמא שלה כבר היה תקוע לה בתוך הראש. הבת של נחמה כבר מזמן נשואה פלוס שניים ועובדת כמנהלת בבנק. להסביר לאמא שלה שזה לא ממש החלום שלה, לא ממש עזר. אחרי הכל, היא עוד לא יודעת אפילו מה החלום שלה אמור להיות.

עם זאת, היא ידעה דבר אחד. זה לא קשור לבת של נחמה. כל אדם צריך למצוא את עצמו ואת הכיוון שלו בחיים. יש כאלה שמיישרים קו עם כולם וכאלה שלא. היא יישרה קו עם אלה שלא. לא נורא. זה עדיין יותר טוב מכלום, היא חשבה לעצמה.

ואז, ברגע אחד, בין נשיפה לשאיפה היא קלטה את זה. אור נדלק בעיניה והיא סוף סוף הבינה. אי אפשר לענות על שאלה שלא נשאלה. אי אפשר למצוא משהו שלא נאבד. עד שאדם לא נאבד לפעמים, הוא לא יכול למצוא את עצמו.

והשאלה, היתה אותה שאלה שהתחבטה בה. רק שהפעם היא התכוונה אליה במלוא הכוונה. האם זה הכל? והתשובה הכנה הראשונה שעלתה לה בראש היתה כן. והיא שמחה, כי באותו הרגע הבינה שיש לה הכל.

יום מעולה לכולם,

ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: