חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

לעשות פרצופים קטנים (פירורי תובנות 18)

בכל עולם שפת הגוף, הפנים הן הטלויזיה של התחושות הפנימיות שלנו. כל מחשבה שעוברת לנו בראש, משודרת בו זמנית על הפנים שלנו. העניין הוא, שרובנו לא יודעים לזהות מה כל הבעה באמת אומרת.

על פניו, לזהות הבעות זה קל. עם זאת, רבים מאמינים שהם מסוגלים להסתיר את התחושה האמיתית שלהם על ידי זיוף הבעות. הם לא כל כך טועים. אחרי הכל, רובנו לא יודעים איך לחפש את ההבעה האמיתית שחושפת את האמת.

אם בא לך לבחון את יכולות זיהוי הבעות הפנים שלך (בחינם), יש להכנס לקישור הבא וללחוץ על הקוביה שכתוב עליה Click to start שנמצאת בצד ימין של המסך:

http://www.microexpressionstest.com/micro-expressions-test

יום מעולה לכולם,

ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: