חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

לשרוף את הגשרים (פירורי תובנות 22)

כל אצן יודע שלא מספיק להסתכל קדימה ולהזיז את הרגליים כדי לרוץ. בהזנקה, צריך לנעוץ את הרגליים נכון באדמה. לדחוף אותן ולהרים ברך, כדי להציב את הרגל הראשונה קדימה. ברגע שהרגל הראשונה ננעצת ברצפה, היא דוחפת את כל הגוף קדימה.

המפתח לעניין הוא לנוע קדימה. ברגע שהגוף נכנס לרוטינה שבה כל רגל דוחפת את הגוף קדימה, אפשר להתחיל לשלוט במהירות ובכיוון. ברגע שיש לנו מטרה מול העיניים, הריצה הופכת להסתערות לעבר מטרה קבועה מראש.

המטרה לעולם לא תהיה החלק היחידי. הנעה נכונה של הגוף ומטרה שעוזרת לנו להתאים את עצמנו ביחס אליה אינן נפרדות. הדבר היחידי שעלינו להפריד את עצמנו ממנו הוא הישגי העבר וכשלונות העבר. אין להם מקום בזמן הריצה.

כשאנחנו רוצים להסתער קדימה, עלינו לשחרר את כל מה שמאחורינו. אחרי הכל, אי אפשר להסתער קדימה ולהסתכל אחורה בו זמנית. זו הנוסחה הבטוחה ליפול. כל מה שחשוב הוא לדחוף חזק עם הרגליים ולהאיץ עד לקו הגמר.

וזה, בדיוק ההבדל בין אדם שרץ לאצן. ולא, אני לא באמת מדבר על ריצה.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: