חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

מאחורי התמונה (פירורי תובנות 269)

הוא הסתכל לרגע על התמונה ומיד ידע שהיא תהיה שלו. חשב מה יגיד לה. מה תענה לו. איך יגיד את הדבר הנכון. היא תענה בצורה מחויכת. הוא יפלרטט בצורה כובשת. היא תציע להיפגש לכוס קפה. מי יודע מה הלילה יוליד.

הוא יתלבש בצורה אלגנטית. יתרגש קצת. למרות שבטוח לא יודה בזה. יחייך לעצמו קצת מול המראה וייצא לפגוש אותה. כל הדרך הוא יחשוב מה להגיד. יעיף מדי פעם מבט במראה, רק כדי לראות ששום דבר לא השתנה בתספורת שלו. ואז יגיע.

היא תיכנס. תהיה מהממת. לבושה במשהו שבטוח יחמיא לה מאוד. תסתכל לו בעיניים. הוא יימס. עיניים כל כך כחולות. והוא ינסה שלא להפגין את זה החוצה. כי הוא צריך לשחק את המשחק. להיות מי שהוא אמור להיות.

ואז השיחה תעמיק קצת. הוא יספר לה על הדעות הפוליטיות שלו. למרות שהוא ראה בפרופיל שלה שהיא חושבת קצת אחרת. היא תתחיל להתווכח. לא יסכים איתה. יסכימו שלא להסכים. רק שאחרי שהתווכח איתה, משהו ישתנה במבט שלה.

היא תסתכל בטלפון. מדי פעם החוצה. והוא לא יצליח להתעלם מזה. משהו שם לא בסדר. והוא ינסה להתבדח. היא לא תצחק. אולי אפילו תזכה אותו במבט נוזף. הוא יהיה קצת מובך. אחרי הכל זה לא בכוונה.

אחרי קצת זמן, הם יחליטו לקפל את הערב. ישלם כי הוא ג'נטלמן. לפחות זה, היא תחשוב לעצמה. והם יקומו. יצאו מבית הקפה. ילווה אותה לרכב. מקווה. יעצרו אחד מול השנייה. יישרו מבט. ו… היא תודה לו על הערב ותיפרד ממנו בלחיצת יד מנומסת.

הוא יתאכזב. אפילו לא נשיקה. למרות שאין לו כל כך על מה. הפגישה לא הלכה כל כך טוב. ואז הוא ינזוף בעצמו על הוויכוח הפוליטי. לא באמת היה נדרש. ממש מטופש מצדו. סתם ויכוח לצורך הוויכוח. כדי להרגיש יותר גבר. והוא יתעצבן על כל העניין.

הוא המשיך להסתכל על התמונה לאורך שניה אחת נוספת. והחליט שלא לפנות אליה. כי זה לא יעבוד. הוא מכיר את עצמו. סגר את האפליקציה והלך לראות סדרת טלוויזיה. רק כדי לנקות את הראש מהסרטים. הסרטים שמונעים ממנו לגלות מה יכול היה לקרות באמת.

שיהיה סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: