חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

מטאפורה לשבת גשומה (פירורי תובנות 182)

היא עמדה בקצה השביל. לפניה התפצלו 2 דרכים. האחת, מובילה אל העיר הגדולה. זו שבה נמצאות כל ההבטחות לשינוי. המחשבות על עתיד טוב יותר. השנייה, אל הכפר בו גדלה. זה שבו כבר הייתה מבוססת ומוכרת. אהובה על פי רוב. הרגישה שם טוב וחיה שם בנוחות. והיא לא ידעה במה לבחור.

זו לא הייתה הפעם הראשונה. רק שבכל הפעמים הקודמות היא בחרה לחזור לכפר. פחות כי זו הייתה הבחירה שלה. יותר כי לא ידעה במה לבחור. הייתה עייפה ממחשבות. ורצתה כבר לחזור הביתה. הפעם, כשהלכה לכיוון פרשת הדרכים היא האמינה שהיום תבצע את הבחירה. אולי היום תלך בדרך שלא נלקחה בעבר.

"אולי", איזו מילה נוראית. בעצם המחשבה היא כבר הטילה ספק ביכולתה לבחור אחרת. מצד שני, לא הייתה לה הוכחה שהיא באמת מסוגלת להחליט אחרת. ולמרות שהמחברות שלה היו מלאות בטבלאות של יתרונות וחסרונות. ולמרות השיחות עם כל היועצים והמייעצים. זה עדיין לא עזר לה לבחור.

ברגע של עייפות רגעית, היא נתקפה סחרחורת. נשענה לרגע על עמוד שעמד לצד הדרך. נאחזת בו בדרך לדיכוי הבחילה. מייצבת את עצמה. ובאותו הרגע בו הפסיקה להסתכל על 2 הדרכים, משהו התגנב לשדה הראייה שלה. השביל שמאחוריה. זה שממנו הגיעה. זה שבקצהו האחד יש פיצול בין העיר לכפר.

שבת שלום,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: