חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

מספיק לייקים (פירורי תובנות 168)

הרבה מאוד בעלי עסק כיום רודפים אחרי הלייקים והשיתופים ברשתות החברתיות. נדמה להם שזו הדרך לכבוש את השוק. לקבל את האנשים שנמצאים מאחורי הבטחת הרשת החברתית. להרגיש אהובים יותר מהמתחרים שלהם שאולי מקבלים פחות לייקים.

אפשר להבין את זה. יש להם עסק ויש להם מתחרים. הם רואים את המתחרים שלהם מפרסמים תכנים ונהנים מאהבת הקהל. הם רוצים גם. אז הם עושים כל מה שהם יכולים כדי לקבל לייקים. ופה בדיוק מתחילה הבעיה.

הלייקים והשיתופים הם לא מהות העניין. הם רק דרכים לדעת שעשית משהו משמעותי מספיק. הם התוצאה, לא הדרך. הם הדבר שמצביע על כך שהקהל אוהב את התכנים שלך ומוכן להודות בפני אחרים שהוא אהב אותם. והרדיפה אחריהם – היא כמו התחננות לאהבה.

חוסר בלייקים או בשיתופים לא אומר שהמוצר שלך לא טוב. הוא לא אומר שהתכנים שלך (באתר או ברשתות החברתיות) לא טובים. הוא גם לא אומר שלא אוהבים אותך. כל מה שחוסר השיתוף אומר הוא שעדיין לא גילית מה באמת יעבוד לך.

אם באמת חשוב לך שאנשים יתחילו לעשות לך יותר לייקים או שיתופים, זה הזמן להניח אותם בצד ולהתמקד במהות העניין. אחרי הכל, תמונת חתול/ ביקיני/ בישול תגרוף לרוב יותר לייקים מהתכנים הרגילים שלך. אלה פשוט לא יחזקו את הרושם המקצועי שיש לאנשים עליך.

במקום זה, אפשר לתכנן לרגע את העניין. להבין למי בא לך לדבר. להתאים את התכנים אליהם. להבין איך הם רוצים שידברו אליהם. ומאותו הרגע, להתחיל ליצור להם תכנים. ולא סתם. כאלה ששווים שידברו עליהם. כאלה שכל כך עוזרים שאנשים ירצו לשתף.

לשים את הקהל שלך קודם זו מהות העניין. להבין אותו. להגיע אליו. לעזור לו בצורה שהוא רוצה שיעזרו לו. לתת לו ערך אמיתי. לקדם אותו בחייו. והוא כתמורה, יעשה את חלקו. זה הלייק היחיד שיכול להיות שווה משהו. השיתוף האמיתי שגורר שיתופים אחרים.

וזה המקום שבו באמת ניתן למצוא הערכה. כשיש מה ששווה להעריך אותו.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: