חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

נכונה לעשות בזמן (פירורי תובנות 178)

זרועות השעון זזו באיטיות מתמדת. לפחות הן זזו. כל דקה שעוברת מקרבת את סופה של השעה. והזמן זז לו קדימה. היא ישבה ובהתה בשעון. לא בטוחה אם עכשיו הגיע הזמן או שצריך לחכות עוד קצת. בכל רגע שעבר היא הרגישה שהנה… הגיע הרגע. ואולי לא. אז היא המשיכה לשבת.

כך עברו השעות, הימים והחודשים. הזמן המשיך לזוז. והיא, שהחליטה שתעשה את זה רק כשיגיע הזמן הנכון, עדיין לא זזה. מחכה לתחושה שתגיד לה שהנה הוא הגיע. הזמן הנכון. ולמרות שאולי היה זמן נכון עוד מקודם, היא רצתה להיות בטוחה שזה הזמן הכי נכון.

זה תסכל אותה. שלא תבינו אותי אחרת. היא רצתה לעשות את הצעד. פשוט רצתה להיות בטוחה קודם שזה בטוח בטוח בטוח הזמן הנכון לעשות. אז היא קראה כל מה שהיה לקרוא מסביב לזה. ואז חיפשה למצוא משהו שאומר אחרת כי רצתה להיות בטוחה שהיא מבינה את זה מספיק לעומק.

ועכשיו, כשהייתה מבולבלת באותה מידה שהייתה קודם, היא המשיכה להסתכל על השעון. מחכה לראות אם כבר הגיע הזמן הנכון לעשות. רק שעכשיו הייתה לה תיאוריה שמגבה את הדחייה האינסופית שלה. הסברים מה נכון ומה לא נכון. כך חשבה בכל מקרה, בזמן שחיכתה לזמן הנכון אפילו יותר.

רק רגע לפני הסוף היא קלטה. ברגע אחד של הארה נשגבת. כל דקה שעברה ולא נוצלה לא תחזור. זמן לא יכול להיות נכון יותר. העבר הוא רק זיכרון, אמרו לה פעם. והעתיד דמיון. רק עכשיו הוא הזמן שקיים. ועכשיו זה היה הזמן הנכון להבין. את מה שתחושות החשש והספק תמיד הסתירו ממנה.

היא ידעה. היה לה ברור. כל דקה הייתה נכונה. כל שעה. כל יום, כל חודש וכל שנה. כל הזמן היה נכון. אחרי הכל מאז תחילת הזמן, מעולם לא תועד מקרה שבו זמן שיקר לאדם. אפילו לא שקר לבן קטן. הזמן תמיד היה נכון. זו היא שעוד לא הייתה נכונה. נכונה לעשות בזמן.

שבת שלום,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

  1. לפני שנכנסתי לבלוג קיוויתי שיש תובנה חדשה והנה יש מוקדם ביום שישי. אהבתי
    מאוד את התובנה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: