חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

סוף העולם. מחר. (פירורי תובנות 38)

חורבן. סוף. אש מהשמיים. גוג ומגוג. זה מה שדי הרבה אנשים מאמינים שיקרה מחר. התאריך המיליון (ו-17 אם נרצה לדייק) במספר שבו ניבאו את סוף העולם. רק כי מצאו לוח שנה ישן. והוא מסתיים בתאריך ה-21 לדצמבר 2012.

תמיד מפתיע אותי מחדש עד כמה אנשים מוכנים להאמין שהעולם יסתיים מחר כי מישהו אמר. תמיד מפתיע אותי עד כמה הם לא מוכנים להאמין למישהו שאומר להם שהם יכולים להשיג יותר בחיים.

מצאתי לוח שנה שאומר שמחר יסתיימו לכם התירוצים. אין לוח שנה שאחריו. ממחר, לא תהיה אפשרות אחרת חוץ מלקחת אחריות ולהתחיל לעשות. ולהצליח. כן. לא תהיה אופציה אחרת. זה מהשמיים. וגם איזה נביא כתב את זה באותיות הפוכות איפה שהוא.

יום תירוצים אחרון לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: