קטגוריות מאמרים
על האתר
medal

למה האולימפיאדה חשובה להתפתחות האישית שלך? (פירורי תובנות 96)

בכל אולימפיאדה אנשים שוברים שיאי עולם. הם שוחים מהר יותר. רצים מהר יותר. קופצים רחוק יותר. אפילו שוחים בצורות יפות ומצחצחים את הרצפה לפני דסקית. נשבע לכם שזה ספורט אולימפי. גם לי זה לא הגיוני.

השאלה היא למה אכפת לנו. כמות האצנים, השחיינים והקופצים לרוחק באוכלוסייה היא זעירה עד זניחה. שבירת שיאי העולם לא תגרום לרובנו לקפוץ לרוחק, לשחות מהר יותר או להתחיל לרוץ יותר מהר. על פניו האולימפיאדה די מיותרת.

עם זאת, גם אם מעולם לא צפינו באולימפיאדה היא חשובה לנו מאוד. לא בגלל מה שבאמת קורה שם. אלא דווקא בגלל המהות של מה שקורה שם. כל שיא עולם שנשבר הופך לגבול יכולת חדש. הוא מוכיח נקודה.

בכל פעם שאדם מצליח לעשות משהו שמעולם לא נעשה קודם לכן, הוא מאפשר לכל השאר להצליח יותר. זו המהות האמתית של השראה – לשבור שיאים כדי לאפשר לכולם להצליח  הרבה יותר.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: