קטגוריות מאמרים
על האתר
dusting

עניין של הרגל (פירורי תובנות 32)

למה להשתמש בפקס כדי לשלוח מסמכים? כי התרגלנו. אפילו שפקס זו טכנולוגיה ישנה, רועשת שמוציאה מסמכים כהים ולא ברורים. אפילו כשיש מצלמה בכל סלולארי שיכולה לשלוח מייל בשניות.

למה אנחנו עדיין מחלקים כרטיסי ביקור? כי התרגלנו. אפילו שרוב האנשים דוחפים אותם לארנק ומרוקנים אותם לאן שהוא כשהארנק עבה מדי. אפילו שאפשר להכניס את המספר לטלפון בשניות והוא ישאר שם לנצח.

למה אנחנו משאירים הודעות במענה הקולי? כי התרגלנו. אפילו שזה מציק ואנחנו שונאים להתחיל להכנס ולשמוע את ההודעות אחת אחת. אפילו שבדרך כלל אפשר לצמצם את מה שרצינו להגיד לתוך משפט וחצי ולשלוח כ-SMS.

למה אנחנו פחות מאמינים בהיגיון הבריא שלנו? כי התרגלנו. אפילו שאנחנו מגלים כל פעם מחדש כי אין גורו או מאמן אישי שחכם, מבין או צודק יותר מההיגיון הבריא שלנו. אפילו שכשאנחנו סומכים עליו, אנחנו בדרך כלל מגיעים לתוצאות שלנו.

לא הגיע הזמן לעשות קצת ניקיון בראש?

יום מעולה לכולם,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: