חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

פעם פגשתי מדען (פירורי תובנות 144)

פעם פגשתי מדען שידע להכניס לנוסחאות כל דבר שאינו אדם. עבורו, האדם נשאר המשתנה החופשי של הטבע. ידע להסביר שריר תפוס. ולא ידע לשחרר אותו. זה היה התפקיד של אלה שעסקו בדברים לא מדעיים. אלה שבהם זלזל. עד שהצוואר נתפס. וגם אז זה היה נקודתי.

פעם פגשתי מדען שידע בעל פה את כל חוקי הטבע. מהגדולים לקטנים. ידע להסביר בדיוק למה ואיך. מדען שלא האמין באל או בכוח עליון בעל תבונה. את אלה, הוא שייך לאנשים נבערים. עד שמשהו רע קרה. ואז אפשר היה לשמוע אותו ממלמל תפילה קטנה.

פעם פגשתי מדען שידע שימות יום אחד. אבל לא האמין שזה ייקרה דווקא לו. עכשיו. מכל האנשים. מדען שהיה אדם. המשתנה החופשי של הטבע. קצת נבער. ומלא בתחושה של צדק. כמו כולנו. ומאז אתמול כבר לא ייצא לנו להיפגש יותר. אף פעם.

היה שלום חבר יקר. אתה כבר חסר.

ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

תגובה אחת

  1. כמו תמיד,
    אדם נוטה להתעסק במה שנוח לו,
    ולהדחיק את מה שהוא מפחד ממנו, או שלא נוח לו להתעסק בזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: