חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

קמט, חיוך, מגע (פירורי תובנות 23)

הם ישבו חבוקים על הספסל. שום דבר בעולם לא יכל לעבור ביניהם. רגע קפוא בזמן. הוא לא היה צריך לראות את הפנים שלה. הוא ידע שהיא מחייכת. באותו הרגע, לא היה חשוב לו שום דבר אחר. לא הנכדים, לא הבית, לא הכסף ולא העסק.

הוא זכר את הפעם הראשונה שראה אותה. היא נכנסה לתוך החדר והדליקה את האור בעיני האנשים. הוא ידע שהוא רוצה אותה. פחד שטף לו את הגוף. המילים אזלו לו מהראש. המחשבות הסתחררו. ואז עברה בראש שלו מחשבה מטופשת.

אם תדבר איתה והיא לא מעוניינת, היא תלך. אם לא תדבר איתה, היא תלך. לא משנה מה יקרה, היא תלך. אז למה לא להגיד משהו. הוא אמר משהו. זה היה מטופש. היא צחקה והסמיקה. לא הכירה שם אף אחד. רק עברה לעיר.

הם היו זרים מספיק עבור כל השאר כדי להכיר. והוא לא ידע אם היא זכרה. הוא זכר הכל עד הפרט הקטן ביותר. הוא זכר איך הריחה, מה לבשה ואיך ה"ר" שלה התגלגל על הלשון. גם עכשיו, כל כך הרבה שנים אחרי, הוא זכר בדיוק למה הוא התאהב בה בפעם הראשונה.

עבורם זה לא היה משחק. זה היה טיול בן 50 שנים עם החבר הכי טוב. טיול עם עליות וירידות. טיול עם שמחות וריבים. צריך לדעת עם מי לחגוג. צריך גם לדעת עם מי לריב. יש אנשים שחשוב להם לשמור על מה שטוב גם כשעוברים זמנים קשים.

הוא הסתכל עליה באהבה. היא סובבה את הראש. קמט, חיוך, מגע.

יום מעולה לכולם,

ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: