קסם אמיתי (פירורי תובנות 14)

יש משהו בקוסמים שהופך אותנו לילדים קטנים. לשניה אחת, אנחנו זונחים את ההגיון הבריא. לרגע, נדמה כאילו יש אי שם מישהו שמסוגל לכופף את המציאות. ואז ההגיון שלנו שוטף אותנו ואומר "יש לזה איזה הסבר הגיוני".

לא מעט קוסמים משתמשים היום ב-NLP וזה לא ממש מפתיע. אחרי הכל, יש כל כך הרבה מהמשותף בין 2 התחומים. הדבר המשותף ביותר הוא תובנה אחת שלא ממש בא לי להרוס לך. אחרי הכל, אני רוצה לתת במה למישהו מיוחד היום.

אני לא מכיר אותו ברמה אישית לצערי. אולי בעתיד. עם זאת, הוא קוסם מאוד מוכר בעולם ומהווה חצי מצמד קוסמים מצליח ביותר שנקרא פן וטלר. מאז סוף שנות השבעים משאירים פן וטלר את הקהל שלהם עם פה פעור וסקרנות של ילד בן 6.

בעוד ששותפו, פן, היה משעשע את הקהל ומצחיק אותם, טלר תמיד שתק. עם זאת, הבחור הצנוע, המיסתורי והמקסים הזה תמיד גנב את ההצגה. ההבעות של טלר ויכולת הביצוע המרשימה שלו היו הדבר שתמיד הרשים אותי באמת.

אם מסקרן אותך לדעת איך לשכנע ולהשפיע על אנשים ויש לך הרצאה מרתקת אחת בת פחות מעשר דקות לשמוע, זו ההרצאה שחיפשת:

יום מעולה לכולם,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע מאמר חדש על NLP, שכנוע, תת המודע ושפת הגוף? זה המקום להשאיר בו את המייל שלך:

על איזה נושא מעניין אותך לקרוא?

קישורים ממומנים:

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: