רק עוד 30 שניות (פירורי תובנות 37)

אני נוסע לי בדרך חזרה מתל אביב. השמים יורדים בטיפות קטנות על הרכב שלי. שוב פעם יש לי את העקצוץ הזה ביד. זה ששולח אותה אל הטלפון לחייג אליו. הוא לא יענה. הוא נפטר. אני מצאתי אותו. אני מחזיר את היד להגה. בולע דמעה.

מה לא הייתי נותן כדי להרים את הטלפון ולדבר איתו עוד 30 שניות. זה האורך של שיחה ממוצעת שלנו. לא היה צריך יותר. מה נשמע חיימ'קה. הכל ב-סיידר הוא עונה לי בחצי שיר חצי אושר. איך אתה מרגיש. הכל מעולה סבא.

מה אתה מספר? עובדים קשה כרגיל סבא. אתה יודע שאני אוהב אותך? גם אני אוהב אותך ליאורצ'יק. נתראה בשישי? כן. תמסור ד"ש לעדי. ברור שאני אמסור. ביי סבא. ביי ליאורצ'יק.

במקום לחכות לאינסוף כדי לממש עוד הזדמנות של 30 שניות, צריך לנצל כל הזדמנות. מה עשית היום כדי לא להתקע עם 30 השניות שלך לנצח?

יום מעולה לכולם,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: