חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

שלה (פירורי תובנות 453)

עשר שנים עמד שם מחוץ לבניין. מתבונן על הרחוב. משתדל שלא להסתכל לתוך הבתים. זה מרגיש מאוד לא מנומס, תמיד חשב לעצמו. לא שלא הציץ מדי פעם. רק שזה גרם לו לרגשות אשם כבדים. אז עשה את זה בהיחבא. כי כזה הוא, מורד בסתר.

ואז ראה אותה, הולכת עם קופסאות. עוברת לתוך הבניין. עם בן הזוג או הבעל, הוא לא הצליח להבין. רק שהיא הייתה הדבר היפה ביותר שהוא ראה. הוא חייך אליה, מבעד לענפים. והיא, הייתה עסוקה במעבר. בין סבבי הארגזים מהרכב לשיחות טלפון. לא שמה לב לקיומו.

הם עברו לגור בדירה שבקומה השנייה. לא גבוה מדי ולא נמוך מדי. בדיוק מולו. והוא, שכל הזמן השתדל שלא להסתכל לתוך הבתים, הפך לנועז קצת יותר. הוא היה חייב לראות אותה. והיא, לא שמה לב אליו. או לפחות לא התייחסה. והוא, אהב אותה בכל ליבו.

כך עבר כל הקיץ. ובכל פעם שעברה לידו, חייך וזז קצת לכיוונה. רק שהיא, לא הגיבה. תמיד נתנה לו תחושה שהיא עסוקה מכדי לשים לב אליו. והוא, לא התייאש. מתי שהוא היא בטוח תשים לב. אחרי הכל, הוא היה שם מולה. כל הזמן.

הזמן עבר ואיתו גם הקיץ. החל להיות קר בחוץ. הוא אהב את העונה הזו. רק שהיא, כנראה שלא. אפילו למרפסת יצאה פחות. התריסים נהיו מוגפים יותר. והוא, התגעגע. כי גם את המעט שראה, עכשיו כבר לא הצליח לראות.

ערב אחד, היא נשמעה כעוסה מאוד. בהתחלה באופן עמום מתוך הבית. מישהו אמר לה משהו בטלפון כנראה. השיחה התלהטה. וכשהסתיימה, הוא שמע את צליל התריסים שעולים. היא יצאה למרפסת עם כוס שתייה חמה. כנראה להתקרר מהשיחה.

והוא, חייך אליה כהרגלו. זז קצת ברוח, כאילו מתנצל. הגשם שטף אותו. והיא, ללא כל טלפון או הסחה אחרת, שמה לב אליו בפעם הראשונה. הבינה עד כמה יפה היה מחוץ לבית שלה. והלב שלה נפתח. הכניס אליו את הטבע, שתמיד היה ברקע. והוא, הפך להיות העץ שלה.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: