קטגוריות מאמרים
על האתר
present

תודה (פירורי תובנות 66)

ביום שלישי היה לי יום הולדת. וזה כיף לקבל את כל המזל טובים. באמת. עושה חם בלב. וזה לא ה"מזל טוב" שעושה לי את זה. אני לא מאמין במזל. אז אין טעם שיהיה טוב. מה שעושה לי את זה היא הידיעה.

אי אפשר להצליח לבד. לריקוד הזה צריך 2. כותב לא שווה דבר ללא הקוראים שלו. מרצה לא שווה דבר ללא אנשים שבאים ללמוד ממנו. עסק לא שווה כלום ללא האנשים שמרשים לו להקנות ערך.

תודה לך. בלעדיך, הריקוד האישי שלי היה חסר ערך. וכל אדם צריך פרטנר טוב שיהנה איתו ביחד. ולא בכל יום יוצא לאדם להגיד תודה לאדם שהוא מעריך. אז תודה לך על ההקשבה, על המשוב ובעיקר – תודה לך על הערך!

בהערכה מלאה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: