חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

תמיד עובד (פירורי תובנות 89)

האתגר הגדול ביותר הוא להפסיק להאמין ב"ברור". להפסיק להאמין שהתשובה מובנת מאליה. להפסיק להאמין שלא צריך לשאול עוד שאלה. להפסיק להאמין שהפתרון הוא כזה פשוט, רק בגלל שכבר פתרנו משהו כזה פעם.

אין 2 דברים זהים. אין 2 אנשים זהים. אין 2 אירועים שאפשר להחיל עליהם את אותה החוקיות. במקרה הטוב ביותר אפשר למצוא דמיון וחוקיות זמנית שתשרת אותנו כרגע.

החוכמה היא תמיד לבדוק. תמיד לגלות. תמיד לבחון את גבולות המציאות. תמיד לאתגר את החוקים שהציבו לנו. לבדוק את ההנחות שלנו כל הזמן. ואז – להתאים את עצמנו למציאות. הרי איתה אנחנו מתמודדים בסופו של דבר.

זה נכון לשיווק. זה נכון כשאנחנו עובדים אחד על אחד עם לקוח או מתאמן. וזה נכון גם בתוך הזוגיות שלנו.

הרי אחרי הכל, אין כלי אחד שתמיד עובד. או גישה אחת שתמיד עובדת. יש רק עירנות, אכפתיות וגמישות מחשבתית. רק אם נהיה עירניים ואכפתיים מספיק לשים לב אם ההנחות שלנו באמת נכונות ולהתאים את התגובות שלנו למציאות, נתחיל להצליח יותר בחיים.

המשך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: