חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

תעשה לי קסם (פירורי תובנות 252)

תעשה לי קסם, ביקש הילד בעיניים בורקות. קסם שידהים אותי. קסם שיעצור את העולם שלי. קסם שישאיר אותי עם פה פתוח. קסם שיגרום לי להאמין בבלתי יאומן. קסם שיגרום לי להסתכל על הכל בצורה אחרת. קסם שיגרום לי לחייך בהערצה.

תעשה לי קסם, ביקש הנער בעיניים עצובות. קסם שידהים אותי. קסם שיעזור לי להפסיק לחשוב. קסם שייקח אותי רחוק. קסם שיגלה לי את העתיד. קסם שיהפוך אותי למבוגר. קסם שייתן לי להרגיש שהכול בסדר אצלי. קסם שיגרום לי לחייך לרגע.

תעשה לי קסם, ביקש האיש בעיניים משועממות. קסם שידהים אותי. קסם שייקח אותי רחוק מהשגרה. קסם שאוכל להשתמש בו לרתק אחרים. קסם שיהפוך את חיי לבעלי ברק של ממש. קסם שיגרום להם לאהוב אותי יותר. ויותר מהכל, קסם שיגרום לי לאהוב אותי.

תעשה לי קסם, ביקש הזקן בעיניים בורקות. קסם שידהים אותי. קסם שיגרום לי לזכור. קסם שיגרום לי להתגעגע. קסם שיגרום לי לחשוב על הזמן שאבד. קסם שיגרום לי לחיות מחדש את כל הפעמים שרציתי להיות במקום אחר. קסם שיחזיר את אלה שלא כאן הביתה.

והקוסם, מחייך ומבצע. בכל פעם מחדש. כאילו שזו הפעם הראשונה. ולמרות שלפעמים ליבו נקרע ממקומו, הוא ממשיך להניע את ידיו. פעם אחר פעם. במקצועיות מהפנטת. אוהב אותם. מאפשר להם להיות מי שתמיד רצו להיות. ודרכם, הוא נהיה.

שיהיה סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

3 תגובות

    1. ועכשיו לקסם הבא, ביום ראשון אל תלך לשום מקום. לא בטוח כמה זה קסם. זה יתחיל מזה שיום ראשון יהיה יום חופש. יש מצב שזה ידביק גם את שאר הימים שגם יהפכו ל"חופש" 😛

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: