אבן על קצה צוק (פירורי תובנות 466)

אני מבולבל, אמרתי לו. כל מה שקרה לאחרונה זעזע אותי כל כך. עד שאני כבר לא יודע מה לעשות. והוא בחיוך קטן הרים חלוק נחל. הושיט את ידו והעביר אותו אליי. כאילו שהוא מהות התשובה. שוב תשובה מבלבלת. רק שכנראה החליט לבלבל אותי עוד קצת והוסיף:

אבן עומדת על קצה צוק. אבן נופלת מקצה הצוק. אבן פוגעת בסלע בתחתית. אבן נשברת להרבה אבנים קטנות. האם היא עדיין אבן, עכשיו כשהיא שבורה להרבה אבנים קטנות? האם האבנים הקטנות שנוצרו ממנה הן עדיין חלק ממנה או שכל אחת מהן אבן בפני עצמה?

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: