כמו שהיא (פירורי תובנות 467)

מאז שחזרה לכדור הארץ, הייתה חסרת מנוח. לא יכולה להפסיק לחשוב על מה שקיבלה. הרי לא כל אדם זוכה להיפגש עם חייזרים. להבין את התרבות שלהם. זו שמתקדמת אלפי שנים מזו שלנו. ועל אחת כמה וכמה שלא לקבל מהם כוחות על.

רק אזהרה אחת נתנו לה. אם אדם אחר יידע שיש לה את כוחות העל, הם ייעלמו בבת אחת. כאילו מעולם לא קיבלה אותם. וזה, גרם לה לחשוב מיליון פעם לפני שהשתמשה בהם. ווידאה לעשות רק דברים קטנים כשהייתה לבד. שאף אחד לא ייראה בטעות.

במחשבה שנייה, היא גם לא רצתה שיידעו. זה לא רק היה העניין של לאבד את הכוחות. כאילו שזה הסוד שלה. משהו שרק היא יודעת. וזה, הוסיף עוד ממד לכל החוויה. או לפחות, דרך לגרום לעצמה להרגיע את הדחף. זה שגרד לה להשוויץ רק קצת. לגרום להם להבין עד כמה היא מיוחדת.

עד שיום אחד היא ריחפה בחדר. בשקט. לבד. והדלת נפתחה. היא ישר צנחה לרגליה. לא יודעת אם הכוחות נעלמו או שאולי הפסיקה אינסטינקטיבית לרחף כדי שלא יתפשו אותה. היא גם לא ידעה אם הוא ראה. רק שהיא כבר לא הייתה באוויר.

היא החלה לבכות. והוא, לא ידע למה. הרי אהב אותה כל כך. ולא עשה כלום. רק בא לראות מה שלומה. והיא, לא ידעה אפילו מאיפה להתחיל. הרי אסור לה לספר. ועדיין יכול להיות שהוא לא ידע. או לא הבין. והוא, רק ניגש אליה וחיבק אותה.

בשבילו, היא הייתה כל העולם. בשבילו, היא הייתה מיוחדת כמו שהיא.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע מאמר חדש על NLP, שכנוע, תת המודע ושפת הגוף? זה המקום להשאיר בו את המייל שלך:

על איזה נושא מעניין אותך לקרוא?

מאמרים שכדאי לקרוא:

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: