חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

למצמץ (פירורי תובנות 54)

הוא פתח את העיניים בפעם הראשונה. למרות שהיה ער כבר שנים. הוא מצמץ. האור חדר מבעד לעיניו הפקוחות והכאיב להן קצת. הוא אהב את מה שהוא ראה. רק קצת. הוא רצה לראות ולא לראות. לא יכל להסיט את המבט.

זה היה כמו לבהות באסון טבע. מרתק וממלא אותך בהערכה למשהו גדול ממך. המציאות היא כל כך מרהיבה. כל כך הרבה אפשרויות פתוחות. וזה כאב. לא כי הוא לא אהב לבחור. אלא כי אהב שאמרו לו בין מה למה.

אם הם קובעים הם גם לוקחים את האחריות. כל עוד העיניים עצומות, המציאות לא צריכה לחדור. האחריות נשארת של אלה שמתעקשים לפתוח את העיניים. אז הוא עצם את העיניים שוב. והקורס הסתיים.

הוא היה מכור. כל פעם חיכה שמישהו יפתח לו את העיניים. זו הפשרה שלו. לא לפתוח את העיניים לבד. עוד קורס. עוד הכשרה. עוד הרצאה ממלאת מוטיבציה. ספר טוב. פתחו את העיניים שלו לקצת. והוא סגר אותן שוב.

הם גרמו לו למצמץ. ככה הוא אהב את זה. טיפות מציאות מבין העפעפיים.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: