לקצר את הדרך (פירורי תובנות 455)

ניסיון הוא פונקציה של גיל. רק שלא מדובר על גילו של איש המקצוע, אלא על גילו המקצועי. כמות הפעמים שעשה את מה שצריך. כמות הטעויות שטעה. ויותר חשוב מכך, כמות התוצאות שלמד לייצר כתוצאה מהעשייה שלו. מההצלחות ומהכישלונות.

יותר מכל, הניסיון מייצר אוסף תשובות טובות יותר לשאלות. אוסף פתרונות לדברים שכבר נתקל בהם. ובאותה המידה, אוסף של טעויות שהוא יודע להימנע מהן. ובכך, הוא לא רק מאפשר לספק תוצאות טובות יותר ובאיכות גימור מרשימה יותר. אלא מקצר את הזמן שנדרש כדי להגיע אל התוצאה.

את כל אלה, ספרים, קורסים וסרטוני יוטיוב לא יוכלו לחסוך. אפילו אם נתאמץ לקרוא בין השורות ונחפש את הסוד. הסוד תמיד היה העשייה. תרגול של משהו שעובד, עד שיניב תוצאות בצורה רציפה. ובו זמנית, לקום מהרצפה כשנופלים, להתאושש. ולחזור להסתער.

רק שמהספה, מהחשש, אי אפשר להגיע לשם. משם, הכל נראה מורכב וקשה. וכל דבר הוא קשה, עד שעושים אותו מספר פעמים. וכל דבר הוא מורכב, עד שמתרגלים לעשות אותו. רק שללא הצעידה, אי אפשר להתקדם בדרך. אין קיצורי דרך לאלו שלא צועדים.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: