מרוב ריצה (פירורי תובנות 454)

מרוב ריצה אחרי האושר, שכחנו ליהנות מהדרך. מרוב ריצה אחרי הכסף, שכחנו ליהנות מהדברים שאפשר לקנות אתו. מרוב ריצה אחרי הידע, שכחנו ליהנות מהיישום. מרוב ריצה אחרי צילום תמונות האוכל המושלמות, שכחנו להתענג על הטעם. מרוב ריצה אחרי הפופולריות, שכחנו לחבק.

ריצה במקום אולי מפתחת את הכושר. רק שהיא לא מאפשרת להגיע לשום מקום. כשמוציאים את הריצה ממקומה הטבעי, כדרך לנוע קדימה, היא הופכת לכלי. רק שכשהכלי הופך למטרה, רצים במעגלים. הרבה מאמץ כדי להגיע לאותו המקום.

ומה יעזור כל הכושר אם לא רותמים אותו להתקדמות?

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: