משחק הפרחים (פירורי תובנות 457)

ביום אחד החליט שדי. לא בא לו יותר לפרוח אלא דווקא לפתח שורשים. ושאר הפרחים הסתכלו עליו מוזר. הרי מהו פרח אם אינו פורח. אם הוא לא מושך אליו דבורים ופרפרים שיאבקו אותו. איך יהיו עוד פרחים. הם צחקו עליו. קראו לו גבעול עם עלים. האמינו שזה יגרום לו להפסיק לעשות שטויות.

כך, ניצב לו גבעול עם עלים. נהנה מהשמש והגשם. הרוח הקרירה מזיזה אותו מעט. פחות מאת חבריו ובכל זאת, מזיזה. ושאר הפרחים שיחקו את משחק הפרחים. למי יש את עלי הכותרת הגדולים ביותר. למי יש את הצבעוניים ביותר. מי מושך הכי הרבה דבורים ופרפרים. והוא, גידל שורשים.

בחורף, החלה רוח גדולה. בתחילה, לא שמו לב. הרגיש כמו חורף רגיל. רק שהברד נפל בעוצמה. כמו כדורי תותח מהשמיים. ישר על עלי הכותרת המרשימים. פצע, שבר ותלש אותם. ורק הוא, התנודד בעוצמה ברוח. גמיש ולא נשבר. השורשים שפיתח כל הקיץ, השאירו אותו מחובר לקרקע.

הברד הפך בהדרגה לגשם. ואז, הפוגה. השמש הציצה בביקור רגעי. והוא, גילה שנשאר שם לבד. השורשים שלו החזיקו אותו יציב. והגבעול, גמיש וחזק שרד את הרוחות והברד. הוא חייך ופרח. לראשונה מזה זמן מה. והיה הפרח היפה ביותר. לא עבורם. עבורו.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: