עמוק בים (פירורי תובנות 458)

עמוק בים הציפיות צף לו הרצון. שוכב על רפסודה של כוונות טובות. מנווט בין זרמים חיצוניים ופנימיים. מנסה לרתום את רוח ההצלחות באמצעות מפרש האמונה. לפעמים נסחף ולפעמים מנווט. לפעמים בלב הסערה, בקושי יכול לראות. ולפעמים לא זז, כשאין כל רוח.

רק שזה המסע שלו. בין אם ירצה ובין אם לא. אם יבחר להתמודד ולהתקדם או לקוות שכוחות הגורל ייקחו אותו לאן שירצה. יודע, כי אם לא ישלוט בדרכו, הוא ייסחף למקום אחר. טוב יותר או רע יותר. ולא מספיק רק לקוות לטוב. כי עצירה ממושכת מדי, באמצע הים, משאירה אותו לחסדי הגורל.

והגורל, מעדיף תמיד את המנצחים.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: