חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

פער קטן ועצום (פירורי תובנות 41)

הוא ישב על שפת הבריכה והסתכל בהם בבוז. כל אחד מהם עשה את זה לא נכון. ההיא, לא ניתרה מהמקום הנכון. ההוא, פשוט לא נכנס למים מספיק בזווית. הם כמעט היו שם. אבל זה לא היה מושלם כמו שהוא ידע שאפשר.

הוא ידע כל מה שצריך על קפיצה למים. גם אם היו מעירים אותו באמצע הלילה, הוא יכל לחשב את הזווית שבה צריך לשבור את פני המים כדי שזה יהיה מושלם. הוא יכל לדמיין מתי בדיוק הרגליים צריכות לנתר. מתי האוויר צריך לצאת מהריאות.

הוא ישב על שפת הבריכה והסתכל בהם בבוז. לו רק התחשק לו, היה מהמם את כולם. זינוק כל כך מרשים. לא היה אדם שנשימתו לא היתה נעתקת. כל כך חלק. כל כך מושלם. הוא עשה להם טובה, כשהוא חשב על זה. לא רצה לגרום להם להרגיש רע עם עצמם.

הוא ישב שם ולגם כוס מיץ קרה. המשיך להביט בהם במבט מיואש. כאילו שהם לא מבינים. המרחק בינו לבין הבריכה הוא המרחק שבינו לבינם. קטן ועצום.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

4 תגובות

  1. מדהים – השיפוטיות שלו, השחצנות, לפחות שינסה, כי הם מנסים, גם אם זה לא מושלם… קצר ולעניין, בלי לנסות לא תדע איך זה באמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: