חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

שבועיים של הנחות מיוחדות לחברי האתר שלנו

היי,

בתקופה האחרונה, עדכנתי שאני עומד להפסיק ללמד NLP. עם זאת, חנות קורסי ה-NLP שלנו אונליין עובדת כרגיל. ואני לא סתם מספר לך את כל זה. אלא כי רציתי לעדכן אותך במשהו מיוחד שקשור אליה.

אם לא מעניין אותך לקרוא בנוגע להנחה שתחול בשבועיים הקרובים, אפשר לדלג על הקריאה היום. בשבוע הבא, נחזור לפרסם תוכן כרגיל. אז יאללה, נתחיל:

למה משתלם לך להיות חלק מרשימת התפוצה שלנו?

אני לא יודע אם יופקו עוד קורסי אונליין ב-NLP אצלנו. יכול להיות שכן. כרגע, אין תכנון לזה. ולכן, נרכז את ימי ההנחות לפעם אחת בשנה. והפעם הזו, תהיה באזור בלאק פריידיי וחג החנוכה. רק כי זה כבר מקובל.

השנה, תהיה הנחה בת 20%, החל מהיום ועד סוף חג החנוכה. אגב, לאנשים שנרשמו כבר לרשימת התפוצה שלנו יש הנחה משמעותית הרבה יותר. שווה להצטרף אליה אם עוד לא הצטרפת, כדי לא לפספס הנחות נוספות בעתיד.

איך משתמשים בהנחה הזו?

פשוט מאוד. נכנסים אל האתר, בוחרים את הקורס שבא לך לקנות, ובעמוד הקופה, מזינים את קוד הקופון nov2021NLP . אחרי שהזנת אותו בתיבה המתאימה, ניתן יהיה ליהנות מההנחה.

נקודה חשובה: במידה ובא לך לרכוש את חבילת הקורסים וכבר רכשת בעבר את אחד הקורסים, יש לשלוח אליי מייל דרך עמוד יצירת הקשר שבאתר כדי שאאפשר את זה כדי להימנע מתקלות.

זהו הקישור לאתר שבו נמצאים קורסי האונליין שלנו ב-NLP:

https://www.nlptools.co.il/

זהו להיום. אשמח לענות על כל שאלה שתעזור לך להחליט לרכוש את הקורסים.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: