חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה כדאי לך ללמוד NLP אצלנו?

מספר נקודות שחשוב להכיר לפני שנרשמים לקורס NLP אצלנו

כל אדם המחפש היכן ללמוד NLP שואל את עצמו "האם המקום שנמצא לפניי הוא הטוב ביותר?". עם זאת, מכיוון שעדיין לא עבר את ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP, הוא אינו יודע כיצד לדעת מתוך כל ההבטחות השיווקיות האם המקום שמולו הוא המתאים עבורו ביותר.

בבסיסם, כל בתי הספר אשר הוסמכו ללמד NLP (מעבירי ההכשרה הם בוגרי הכשרת ה-NLP Trainer) מעבירים את אותה רשימת כלים בסיסית בהכשרותיהם ובאופן מרשים ביותר. עם זאת, קיים הבדל בין בתי הספר בשיטת ההוראה, בניסיון המקצועי אותו מביאים המרצים ובאופן שבו הקורס המועבר.

על מנת לעזור בהחלטה זו, ריכזנו מספר עובדות שחשוב לדעת לפני הבחירה ללמוד אצלנו:

ההכשרה מותאמת לקהל הישראלי

אנחנו כישראלים אוהבים ללמוד בצורה עניינית וללא כל מריחת זמן. לכן, פירקנו בבית הספר הישראלי ל-NLP את ההכשרה האמריקאית והרכבנו אותה מחדש כך שתתאים לקהל הישראלי בשפה העברית ותכיל את מלוא החומר הנדרש להסמכה תוך 58 שעות בלבד.

פיתוחים חדשניים

מתוך ניסיוננו ביישום ה-NLP בעולם האימון והעסקים ב-2 העשורים האחרונים, פיתחנו שיטות ייחודיות המאפשרות להגיע לתוצאות בצורה מדויקת, יעילה ועקבית יותר מאי פעם. כך לדוגמה, תלמידינו לומדים כיצד ליצור כימיה, לקחת הובלה בשניות ולפרק פוביות תוך 2-3 דקות.

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

טכנולוגיות למידה מתקדמות

ברכישת חבילת ההכשרות, בה התלמידים יכולים לצפות בהכשרות ה-NLP, הם מקבלים גם גישה לקורסי אונליין נוספים ב-NLP שיעזרו להם לתרגל, להשתפר ולהתמקצע בכלי ה-NLP בבית ובכך לשפר את היכולות שלהם עוד לפני שיצאו להשתמש בכלים בחוץ בצורה "חיה".

אפשרות לצפייה לכל החיים

רכישת חבילת ההכשרות מאפשרת לתלמידים גישה התקפה לתמיד לצפייה בצילומי הווידאו של ההכשרות ושל התכנים שבקורסי האונליין הנוספים. כמו כן, ניתן לבקש כי ההתקדמות בקורסים תאופס כך שניתן יהיה לחזור עליהם שוב ושוב. כל זה, ללא תוספת תשלום.

תוצאות אמיתיות

שהייה מרובה בכיתה עם אותם האנשים יוצרת "בועת כימיה" הגורמת למשתתפי קורס לקבל תוצאות חיוביות, שאינן בהכרח משקפות את המציאות בה יתקלו. על מנת לנטרל תופעה זו, אנו שמים דגש על תרגול הכלים גם מחוץ למסגרת הקורס לווידוא שימוש נכון בכלים בזמן אמת.

קורס לאנשים עובדים

על מנת להתאים ללוחות הזמנים של אנשים עובדים ובעלי משפחה, הקורסים הוקלטו באיכות HD ומאפשרים למידה ותרגול בזמן שהכי נוח עבורך ומכל מקום. אתר ההכשרות בנוי כך שניתן יהיה לצפות בו מכל מכשיר ובקלות. בצורה זו, גם האדם העסוק ביותר יכול ליהנות אתנו בקורס הרצוי לו מבלי לפגוע במקור הכנסתו.

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

תפריט נגישות