למה כדאי לך ללמוד NLP אצלנו?

מספר נקודות שחשוב להכיר לפני שנרשמים לקורס NLP אצלנו

כל אדם המחפש היכן ללמוד NLP שואל את עצמו "האם המקום שנמצא לפניי הוא הטוב ביותר?". עם זאת, מכיוון שעדיין לא עבר את ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP, הוא אינו יודע כיצד לדעת מתוך כל ההבטחות השיווקיות האם המקום שמולו הוא המתאים עבורו ביותר.

בבסיסם, כל בתי הספר אשר הוסמכו ללמד NLP (מעבירי ההכשרה הם בוגרי הכשרת ה-NLP Trainer) מעבירים את אותה רשימת כלים בסיסית בהכשרותיהם ובאופן מרשים ביותר. עם זאת, קיים הבדל בין בתי הספר בשיטת ההוראה, בניסיון המקצועי אותו מביאים המרצים ובאופן שבו הקורס המועבר.

על מנת לעזור בהחלטה זו, ריכזנו מספר עובדות שחשוב לדעת לפני הבחירה ללמוד אצלנו:

ההכשרה מותאמת לקהל הישראלי

אנחנו כישראלים אוהבים ללמוד בצורה עניינית וללא כל מריחת זמן. לכן, פירקנו בבית הספר הישראלי ל-NLP את ההכשרה האמריקאית והרכבנו אותה מחדש כך שתתאים לקהל הישראלי בשפה העברית ותכיל את מלוא החומר הנדרש להסמכה תוך 58 שעות בלבד.

דגש על יחס אישי

הכשרות ה-NLP הינן יישומיות וכוללות מספר רב של כלים הדורשים מיומנות רבה. לכן, אנו מעבירים הכשרות לקבוצות אישיות בנות 16 אנשים לכל היותר. כך, אנו יכולים לפקח כי כל תלמיד מניב את מיטב התוצאות ולתמוך בו באופן אישי גם מחוץ למסגרת הקורס ואף לאחריו.

פיתוחים חדשניים

מתוך ניסיוננו ביישום ה-NLP בעולם האימון והעסקים ב-2 העשורים האחרונים, פיתחנו שיטות ייחודיות המאפשרות להגיע לתוצאות בצורה מדויקת, יעילה ועקבית יותר מאי פעם. כך לדוגמה, תלמידינו לומדים כיצד ליצור כימיה, לקחת הובלה בשניות ולפרק פוביות תוך 2-3 דקות.

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

טכנולוגיות למידה מתקדמות

בסיום קורס ההכשרה, מקבלים בוגרי הקורס גישה לרשת החברתית הסגורה של בית הספר. בתוך הרשת החברתית, ימצאו בוגרי הקורס הקלטות וידאו ושמע של הקורס שעברו וכמו כן, קורסים אינטרנטיים שיעזרו להם להמשיך להתמקצע מחוץ למסגרת הקורס.

הסמכה לכל החיים

עם סיום הקורס, מקבלים בוגרי הקורס תעודת הסמכה התקפה לתמיד ואת הזכות לחזור על הקורס במלואו ללא תשלום נוסף. כך, בוגרינו אינם נדרשים לתשלום שנתי או לקורסי ריענון בתשלום בחו"ל כדי לשמור על הסמכה הנושאת חותמת באנגלית.

תוצאות אמיתיות

שהייה מרובה בכיתה עם אותם האנשים יוצרת "בועת כימיה" הגורמת למשתתפי קורס לקבל תוצאות חיוביות, שאינן בהכרח משקפות את המציאות בה יתקלו. על מנת לנטרל תופעה זו, אנו שמים דגש על תרגול הכלים גם מחוץ למסגרת הקורס לווידוא שימוש נכון בכלים בזמן אמת.

קורס לאנשים עובדים

על מנת להתאים ללוחות הזמנים של אנשים עובדים ובעלי משפחה, הקורסים מועברים בפגישות חד שבועיות בנות 4.5 שעות כל אחת. בצורה זו, גם האדם העסוק ביותר יכול ליהנות אתנו בקורס הרצוי לו מבלי לפגוע במקור הכנסתו.

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?