Search
Close this search box.

רוצה לשדרג את ההכשרה שלך ב-NLP ולהמשיך לשלב הבא?

קורס ההתמחות הייחודי שלנו ייקח אותך עמוק יותר לתוך תת המודע שלהם!

NLP Master practitioner

קורס ההתמחות ב-NLP (הכשרת המאסטר פראקטישנר) הינו הכשרה מתקדמת ב-NLP הנשענת על ההכשרה לעיסוק ב-NLP, מרחיבה אותה ומשדרגת את ארגז הכלים של העוסק ב-NLP. הכשרה זו מתמקדת ב-3 נושאים עיקריים:

1. שדרוג כלי ה-NLP – בקורס ההתמחות ב-NLP אנו מפתחים את היכולות והכלים שרכשנו בהכשרה לעיסוק ב-NLP ליצירת שינוי עמוק יותר, יציב יותר ועוצמתי יותר. בנוסף, אנו רוכשים כלים ויכולות חדשים המאפשרים לנו להגיע לתוצאות מרשימות יותר ובאופן יעיל הרבה יותר.

2. הבנת אנשים באופן עמוק יותר – הדגש בקורס ההתמחות ב-NLP הינו על הבנה עמוקה יותר של אנשים והסתכלות רחבה יותר על נושא יצירת השינוי. שינוי הדגש מאפשר לנו ליצור שינוי המחובר באופן עמוק ומותאם הרבה יותר לאישיותו של האדם שמולנו ולפיכך, להגיע לתוצאות יציבות יותר.

3. למידת מצוינות ודרכי הטמעתה – ההתמחות בשימוש ב-NLP מאפשרת לנו להיכנס לנעליהם של מפתחי התחום וללמוד כיצד אנשים מצטיינים מגיעים לתוצאות יוצאות הדופן שלהם. בנוסף, נלמד כיצד לזקק את התוצאות הללו ולהעביר אותם לאחרים על מנת לשפר את תוצאותיהם.

מה לומדים בקורס ההתמחות ב-NLP?

בקורס ההתמחות ב-NLP (הנקרא גם מאסטר פראקטישנר) נגלה בצורה חווייתית ומעשית כיצד:

 • לאחד את כל המידע שלמדנו ולהתמקצע בו כדי להשפיע באופן מדויק ומהיר על האדם שמולנו
 • להגיע עמוק יותר לתוך תת המודע וליצור שינוי בתהליכי חשיבה והתנהגות עמוקים מבעבר
 • לזהות אמונות וערכים וליצור בעזרתם את השינוי הנדרש להשפעה עמוקה ויציבה יותר
 • למפות תבניות חשיבתיות חוזרות, לצפות מגמות התנהגות וליצור שינויים מדויקים יותר
 • להשתמש בשפה כדי לשנות מסגרות התייחסות בקלות תוך שימוש ב-3 עד 4 משפטים
 • לזהות תוכנות על המשפיעות על התפישה, קבלת ההחלטות והפעולות שבאות לאחריהן
 • להשתמש בתפישת הזמן לצרכי שחרור טראומות עבר ומיקוד תת המודע בתוצאות רצויות
 • להבין כיצד מפתחי שיטת NLP בנו את התבניות  וליצור תבניות NLP בעצמנו תוך כדי עבודה
 • לדגם תבניות חשיבה והתנהגות יוצאות דופן המובילות אנשים מצטיינים לקבל תוצאות מעולות
NLP Master

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

NLP מאסטר

למי הקורס מתאים?

קורס ההתמחות ב-NLP מיועד לבוגרי ההכשרה לעיסוק ב-NLP (בעלי הכשרה ותעודה כ-Certified NLP Practitioner). עם זאת, גם אם לא עברת עדיין את ההכשרה לעיסוק, צילומי קורס ההתמחות נמכרים כחלק מחבילת קורסי האונליין שלנו כהמשך ישיר להכשרה לעיסוק ב-NLP על מנת ליצור חווית למידה מלאה יותר.

במידה ומסקרן אותך ללמוד את קורס ההתמחות לשימוש ב-NLP ועדיין לא הספקת לעבור את קורס ההכשרה לעיסוק ב-NLP, אני מזמין אותך לקרוא עליו יותר בקישור הבא: עמוד קורס ההכשרה לשימוש ב-NLP.

מכיוון שהכשרת המאסטר הינה הכשרה מקוונת (קורס NLP אונליין), היא אינה דורשת הסמכה קודמת וכל נושא שנדרש להרחבה בה מלווה בקורסי אונליין תומכים ובקבצי קורס המרחיבים על הנלמד. כך, ניתן להפיק ממנה ערך רב מהממוצע בהכשרות אלה.

איך מועבר הקורס?

מאחר ולא יועברו יותר קורסי הכשרה בשיטת NLP בבית הספר, ניתן לרכוש את צילומי הכשרת קורס ההתמחות ב-NLP בלבד. ההכשרה המצולמת מכילה 26 סרטונים מרתקים, מרוכזים וחווייתיים בני שעתיים בממוצע כל אחד.

הקורס בנוי בצורה המיועדת להטמיע את הכלים וצורת החשיבה הייחודיות לקורס זה על ידי העברת התוכן בצורה הבאה:

 • הרצאה על נושא השיעור כולל הדגמות חיות על המשתתפים
 • תרגול קבוצתי של הכלי הנלמד בכיתה, הנערך לרוב בזוגות
 • שיעורי בית לתרגול החומר הנלמד בכיתה מחוץ לשעות הקורס

הקורס מצולם באיכות HD ובאמצעות ציוד הקלטה מקצועי. כמו כן, כל הקלטה מחולקת לפרקים פנימיים המקלים על התמצאות בסרטונים וחזרה על הנושאים המעניינים בתוכם.

הקלטות קורס המאסטר ב-NLP מלוות בצילומי קורס הפראקטישנר (ההכשרה המקדימה לעיסוק ב-NLP) וב-3 קורסים אינטרנטיים המרחיבים ומתרגלים נושאים חשובים שנלמדים בהכשרות אלה.

לכן, חבילת הכשרות זו הינה המקיפה ביותר שניתן ללמוד בישראל בתחום ה-NLP ומומלצת בחום, בין אם כבר הספקת לעבור הכשרה ב-NLP ובין אם שעדיין לא.

מבנה קורס מאסטר ב-NLP

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

מה מקבלים עוד בקורס NLP

מה נקבל בחבילת הקורסים?

בנוסף לצילומי קורס ההתמחות בשימוש בכלי ה-NLP, בתוך חבילת הקורסים נקבל גישה להכשרות הבאות:

א. הכשרת הפראקטישנר ב-NLP – צילומי הוידאו של מלוא קורס ההכשרה לעיסוק ב-NLP (הכשרת ה-NLP practitioner) אשר מקנה כלי NLP יעילים לקריאת שפת גוף, שיפור מיומנויות חברתיות, שכנוע וכמובן, יצירת שיפור פנימי עמוק, יציב ומהיר.

ב. קורס מודל מילטון למתקדמים – קורס זה מלמד ומתרגל אותנו בדרכים שבהן ניתן להשתמש בשפה כדי להשפיע על תת המודע של האדם שמולנו תוך כדי שיחה ומבלי להיתפש כמוזרים.

ג. קורס לזיהוי מיקרו הבעות פנים – קורס זה מלמד ומתרגל אותנו בזיהוי הבעות הפנים הזעירות והמהירות שמסגירות מתי האדם שמולנו מנסה להסתיר מאתנו את רגשותיו ומהם אותן הרגשות שהוא מנסה להסתיר.

ד. קורס העוגנים המשודרג – קורס זה מלמד אותנו כיצד לשלוט ברגשותנו וברגשותיהם של אחרים ומכיל בתוכו תרגולים מיוחדים שיאפשרו לנו להתמקצע בשימוש בעוגנים בבית, לפני השימוש בזמן אמת מול אחרים.

למה חשוב להתחייב ללימודי NLP כבר עכשיו ולרכוש את הקורס?

ההרגלים שלנו הם בדיוק הסיבה לכך שאנחנו דוחים דברים לעתיד. ההרגלים שלנו הם גם הדבר היחידי שלא ישתנה עד לאותו יום שנחליט שזהו, הגיע הזמן לדחות את הרצון לדחות את זה ל"כשיהיה לי בדיוק כמות הזמן/הכסף".

ברור לכולנו שדבר שנדחה לעוד חודשיים, ידחה לעוד שנה. כל זאת, עד הרגע שנבחר להחליט שעכשיו הוא הזמן לעשות את זה. הרי לשבת עוד קצת זמן בעבודה, מול מסך המחשב או הטלוויזיה ולאגור עוד קצת כסף ליום אפל, לא באמת ישדרג לנו את החיים. אם נרצה לשדרג את החיים, עלינו לבחור לעשות עכשיו!

מתי חשוב ללמוד NLP

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

תפריט נגישות

אם המאמר הזה מעניין אותך, זה רק ההתחלה!

מה אפשר לקבל מאתנו ב-200 שקלים?

המאמרים הפתוחים מעולים. הם מלאים בכלים פרקטיים שיכולים לשפר לך את החיים. רק שקורסי ה-NLP באתר המנויים שלנו הם כבר ליגה אחת למעלה – הכשרות מלאות ב-NLP וקורסי אונליין שנבנו במיוחד כדי לקחת את כישורי קריאת שפת הגוף, המיומנויות החברתיות והשליטה העצמית שלך לשלב הבא. והמחיר? רק 200 שקלים חודשיים וכל התכנים פתוחים עבורך. מסקרן אותך לדעת על מה מדובר?