בית > למה ללמוד NLP אצלנו? > קורס NLP פרקטישינר – Practitioner NLP

רוצה לעבור הסמכה לשימוש בכלי ה-NLP תוך 58 שעות בלבד?

לראשונה בישראל: טכניקות ה-NLP החדישות בעולם בקורס המותאם לשפה העברית

שיטת NLP

קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP (הכשרת פרקטישנר) הנו הראשון מתוך 3 קורסי הכשרה, אותם ניתן לעבור בתחום ה-NLP. קורס ההכשרה מורכב מ-3 חלקים עיקריים:

1. חידוד החושים וקריאת שפת גוף – בחלק הראשון, נגלה כיצד להבין בצורה מדויקת ותוך שניות איך האדם שמולנו מעדיף שנדבר עמו, איך הוא חושב ואם הוא אומר לנו את האמת.

2. שימוש נכון בשפת הגוף שלנו – בחלק השני, נגלה איך ניתן להשתמש בשפת הגוף שלנו על מנת ליצור כימיה בקלות ולהשפיע על אחרים, גם אם לא אמרנו מילה.

3. שימוש נכון בשפה כדי להשפיע ולשכנע – בחלק השלישי, נבין איך להשתמש בשפה על מנת להבין את האדם שמולנו בצורה עמוקה הרבה יותר, כיצד לשכנע אותו ולהשפיע על תת המודע שלו.

מה לומדים בקורס NLP?

בקורס ההכשרה ב-NLP (הנקרא גם Practitioner) נגלה בצורה חווייתית ומעשית כיצד:

 • לחדד את חושינו על מנת לקלוט מידע מהותי ולשדרג את האינטואיציה שלנו
 • להבין מתוך הסתכלות איך האדם שמולנו חושב גם אם הוא לא מספר לנו
 • לקרוא את כוונתו של האדם שמולנו בצורה מדויקת מתוך שפת הגוף שלו
 • להתחבר עם כל אדם שנחפוץ ולהוביל אותו לשתף איתנו פעולה בשניות
 • לשנות את התחושה שהאדם שמולנו מרגיש בעזרת שימוש בשאלה פשוטה
 • לגרום לאדם שמולנו להגיב בצורה שנרצה ומתי שנרצה בעזרת כפתור חם
 • לשכנע אנשים בצורה קלה וטבעית תוך שימוש נכון בשפה המילולית שלנו
 • לעזור לאנשים לשנות את דעתם ולקבל את דעתנו ללא התנגדות מיותרת
 • לעקוף את המודע וליצור שינוי מהיר ועוצמתי בתת המודע של כל אדם
 • לבנות סיפורים מרתקים שיעבירו מסרים סמויים לכל מי שישמע אותם
 • להשתמש נכון בדמיון שלנו כדי לקדם את עצמנו וליצור שינוי עמוק ויציב

להורדת סילבוס לקורס NLP

  רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

  Neuro Linguistic Programming

  איך מועבר הקורס?

  קורס ההכשרה לשיטת NLP מועבר לאורך 13 מפגשים מרוכזים וחווייתיים בני 4.5 שעות כל אחד. הקורס מועבר בקבוצות אישיות בנות 16 משתתפים לכל היותר, על מנת לאפשר התנסות בכלים ולוודא בצורה אישית כי כל המשתתפים מקבלים תוצאות עוד בכיתה.

  הקורס בנוי בצורה המקלה על הטמעת החומרים ולכן למידת כל נושא מחולקת לשלושה חלקים:

  1. הרצאה על נושא השיעור כולל הדגמות חיות על המשתתפים
  2. תרגול קבוצתי של הכלי הנלמד בכיתה, הנערך לרוב בזוגות
  3. שיעורי בית לתרגול החומר הנלמד בכיתה מחוץ לשעות הקורס

  הקורס ייערך בסמינר אפעל הנמצא ברח' היסמין 1, רמת אפעל. מפה לסמינר אפעל ניתן למצוא בקישור הבא: מפת הגעה לבית הספר

  בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודת הסמכה המוכרת וחתומה על ידי בית הספר הישראלי ל-NLP. כמו כן, לאחר סיום הקורס יקבלו בוגרי הקורס גישה לרשת החברתית שלנו בה יוכלו למצוא את צילומי הקורס בוידיאו, הכשרות מיוחדות שהוכנו עבורם ותמיכה לכל שאלה שתעלה.

  למה הקורס הזה שווה לך הרבה כסף?

  הקורס הזה שווה לך מ-4 סיבות עיקריות:

  1. תכל'סי וחוסך זמן – קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP שלנו מותאם לקהל ישראלי ולשפה העברית. הקורס מעשי, ישומי ואינו מבזבז זמן מיותר על סשנים של דמיון מודרך. בזמן שנחסך, ניתן להשתמש בכלים שלמדת, כדי להחזיר את הכסף שהושקע בקורס.

  2. המקיף ביותר בעולם – קורס ההכשרה ב-NLP מכיל שדרוגים ופיתוחים ייחודיים של כל החומר הנדרש להסמכה ב-NLP. בנוסף, הוא מכיל שיטות שפיתחנו עבורך על מנת ליישם את ה-NLP בצורה היעילה ביותר. המטרה היא – להביא אותך לייצר תוצאות בזמן הקצר ביותר.

  3. מועבר מתוך ניסיון בשטח – מנחה הקורס שלנו אינו רק מרצה ותיק בתחום, אלא גם מיישם NLP בשני העשורים האחרונים במהלך חיי היום יום ובעבודתו בשטח. ניסיון זה מאפשר לך לקבל מענה מדויק (כולל דוגמאות) על השאלות שיעזרו לך ליישם את החומר בחייך בצורה הטובה ביותר.

  4. אחריות לכל החיים – כל בוגרי הקורסים שלנו זכאים לבוא לקורס זהה ללא כל הגבלה וללא תשלום נוסף. במילים אחרות, אנחנו מאפשרים לך לחזור על הקורס ולהתמקצע בכלים מעכשיו ועד עולם. כמו כן, אנחנו משלימים בצורה אישית שיעורים, לכל תלמיד שנעדר מהם (עד 3 שיעורים).

  קורס NLP - הגיע הזמן להצליח

  למה חשוב להירשם ללימודי NLP עכשיו?

  ההרגלים שלנו הם בדיוק הסיבה לכך שאנחנו דוחים דברים לעתיד. ההרגלים שלנו הם גם הדבר היחידי שלא ישתנה עד לאותו יום שנחליט שזהו, הגיע הזמן לדחות את הרצון לדחות את זה ל"כשיהיה לי בדיוק כמות הזמן/הכסף".

  ברור לכולנו שדבר שנדחה לעוד חודשיים, ידחה לעוד שנה. כל זאת, עד הרגע שנבחר להחליט שעכשיו הוא הזמן לעשות את זה. הרי לשבת עוד קצת זמן בעבודה, מול מסך המחשב או הטלוויזיה ולאגור עוד קצת כסף ליום אפל, לא באמת ישדרג לנו את החיים. אם נרצה לשדרג את החיים, עלינו לבחור לעשות עכשיו!

   רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

   מה התלמידים שלנו חושבים?

   natty alperstein
   natty alperstein
   17:50 10 Sep 19
   מקצועי ביותר, רמת ליווי יוצאת דופן ואנדים בעלי ידע ונסיון אמיתי בכל מיני תחומי חיים, לא רק הרצאות
   Almog Baku
   Almog Baku
   07:41 01 Sep 19
   השתתפתי בקורס NLP פארקטישינר במהלך האביב האחרון, במהלך הקורס למדתי רבות על הדרך שבה אנשים חושבים ומרגישים, והטמעתי כלי עבודה שונים כדי להעביר מסרים טוב יותר.ממליץ בחום לכל מי שתקשורת בין-אישית חשובה לו.
   Dvir Castiel
   Dvir Castiel
   15:56 26 Aug 19
   קורס NLP מרחיב תודעה, רלוונטי לכל תחומי החיים.שיפר את חיי בצורה מטורפת. ממליץ מאוד לעבור אותו!
   שירן שפיר
   שירן שפיר
   09:47 25 Aug 19
   זה קורס זה ??זה לא דומה למה שאתם חושבים..אפילו לא מתקרב.ליאור ברקן מעביר את השעורים שלו בצורה מרתקת ועניינית. כמות הידע והכלים שניתנים במהלך הקורס עצומה.ובנוסף יש גם צידה לדרך.אתר אינטרנטי שבו תוכלו לראות שוב את השעורים הנלמדים בשעור,וליאור שיהיה בריא, לא הסתפק בכך שרק נבין את הנלמד.הוא בנה אתר מדהים שבו ישתרגולים מיוחדים כדי להיות מאסטרים בעולם הnlp.אני זכיתי להיות אחת התלמידות... שלו...ועדיין זוכה 😊 .מאחלת לכם המון הצלחה ❤קראו עוד
   אנה אנטונובה
   אנה אנטונובה
   05:30 25 Aug 19
   קורס מדהים שנתן לי המון כלים חדשים וחידד דברים שכבר ידעתי! מאוד פיתח אותי וקידם אותי.יש הרבה קורסים דומים באינטרנט והיה קשה לבחור ואחרי שסיימתי אותו אני יכולה להגיד בביטחון שאני לא מצטערת שבחרתי לעשות את הקורס אצל ליאור,מרצה מדהים שיודע להעביר את הידע בצורה טובה ביותר ובאווירה טובה! תמיד הגעתי ויצאתי מהשיעורים עם חיוך ורצתי ליישם את מה שלמדתי..ו...בום! זה עבד כמו קסם! ממש ככה.ליאור,שוב פעם תודה ❤
   אורי ידגר
   אורי ידגר
   12:36 23 Aug 19
   את קורס ה- NLP פרקטישינר עברתי כאן, בבית הספר הישראל לNLP. סיימתי אותו ב2013 (לפני 6 שנים), והיום אני יכול להגיד שזו הייתה נקודת ציון דרך במסע מדהים לעבר התפתחות אישית ותודעתית, הבנה עמוקה יותר של אנשים ופסיכולוגיה אנושית.קורס איכותי, חשוב וחובה לכל אדם!מאד התרשמתי מליאור ומהחשיבה החדה והמקורית שלו.לדעתי לליאור יש 3 תכונות חשובות ביותר כשזה נוגע ללימוד קורסים:1. בתור מרצה - יכולת העברת מסרים... מצויינת. עם הרבה הומור, הסברה בצורה פשוטה ובניית מערך שיעור נכון כרונולוגית.2. בתור אנלפיסט - מקצוען שמדבר מנסיון בשטח וכל הזמן מנסה ומפתח כלים חדשים.3. בתור בעל בית הספר - ההשקעה תמידית בתכנים ובתלמידים. לליאור יש תודעת שירות גבוהה ומרגישים את זה לאורך הקורס וגם אחריו. אם זה פיתוח של רשת חברתית לתלמדים, קורסי אימון אינטרנטיים חינמיים לתלמידים, פיתוח כלים חדשים, יחס אישי ומענה על שאלות אישיות. תמיד השאלה שמעניינת אותו היא איך לתת יותר ערך לתלמיד.בקיצור, ממליץ בחום!!!קראו עוד
   שפי גור-ארי
   שפי גור-ארי
   09:24 23 Aug 19
   עשיתי עם ליאור גם את קורס הפרקטישיונר ב NLP, וגם את קורס המאסטר. הגעתי לשם אחרי המלצה של חבר טוב. ללא ספק המקום הכי מקצועי בארץ ללמוד NLP. הרבה מקומות לא באמת מלמדים NLP לצערי. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם לומדים NLP ולא איזה חירטוט שמתמקד בעיקר בדמיון מודרך, זה המקום.
   otot electronics
   otot electronics
   08:49 23 Aug 19
   סיימתי את הקורס ה NLP לפני כ 7 שנים, קורס איכותי ביותר, שבו למדתי כל כך הרבה דברים חשובים, מעניינים ושימושיים ביום יום. מאז אני בקשר נמשך עם ליאור, קורא בשקיקה את המאמרים כל שבוע, ומרוצה מאוד מהקשר הנמשך עם ליאור ומשפחת בוגרי NLP . אני רוצה לשבח את ליאור על המקצועיות, על ההתמדה, על המשך הקשר והענקת תובנות חדשות כל פעם. זה שומר על היכולת שנרכשה בקורס, ומונע מכל הידע שרכשתי להעלם. תודה רבה לך... ליאור על כל אלו, והמשך בדרכך הברוכה!קראו עוד
   הביקורות הבאות

    רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

     רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?