Search
Close this search box.

רוצה לעבור הסמכה לשימוש בכלי ה-NLP תוך 58 שעות בלבד?

לראשונה בישראל: טכניקות ה-NLP החדישות בעולם בקורס המותאם לשפה העברית

קורס NLP

קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP (הכשרת פרקטישנר) הנו הראשון מתוך 3 קורסי הכשרה, אותם ניתן לעבור בתחום ה-NLP. קורס ההכשרה מורכב מ-3 חלקים עיקריים:

1. חידוד החושים וקריאת שפת גוף – בחלק הראשון, נגלה כיצד להבין בצורה מדויקת ותוך שניות איך האדם שמולנו מעדיף שנדבר עמו, איך הוא חושב ואם הוא אומר לנו את האמת.

2. שימוש נכון בשפת הגוף שלנו – בחלק השני, נגלה איך ניתן להשתמש בשפת הגוף שלנו על מנת ליצור כימיה בקלות ולהשפיע על אחרים, גם אם לא אמרנו מילה.

3. שימוש נכון בשפה כדי להשפיע ולשכנע – בחלק השלישי, נבין איך להשתמש בשפה על מנת להבין את האדם שמולנו בצורה עמוקה הרבה יותר, כיצד לשכנע אותו ולהשפיע על תת המודע שלו.

מה לומדים בקורס NLP?

בקורס ההכשרה ב-NLP (הנקרא גם Practitioner) נגלה בצורה חווייתית ומעשית כיצד:

 • לחדד את חושינו על מנת לקלוט מידע מהותי ולשדרג את האינטואיציה שלנו
 • להבין מתוך הסתכלות איך האדם שמולנו חושב גם אם הוא לא מספר לנו
 • לקרוא את כוונתו של האדם שמולנו בצורה מדויקת מתוך שפת הגוף שלו
 • להתחבר עם כל אדם שנחפוץ ולהוביל אותו לשתף איתנו פעולה בשניות
 • לשנות את התחושה שהאדם שמולנו מרגיש בעזרת שימוש בשאלה פשוטה
 • לגרום לאדם שמולנו להגיב בצורה שנרצה ומתי שנרצה בעזרת כפתור חם
 • לשכנע אנשים בצורה קלה וטבעית תוך שימוש נכון בשפה המילולית שלנו
 • לעזור לאנשים לשנות את דעתם ולקבל את דעתנו ללא התנגדות מיותרת
 • לעקוף את המודע וליצור שינוי מהיר ועוצמתי בתת המודע של כל אדם
 • לבנות סיפורים מרתקים שיעבירו מסרים סמויים לכל מי שישמע אותם
 • להשתמש נכון בדמיון שלנו כדי לקדם את עצמנו וליצור שינוי עמוק ויציב
חלוקת הזמן בקורס NLP

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

תלמיד מרוצה בקורס

איך מועבר הקורס?

מאחר ולא יועברו יותר קורסי הכשרה בשיטת NLP בבית הספר, ניתן לרכוש את צילומי ההכשרה לעיסוק ב-NLP בלבד. ההכשרה המצולמת מכילה 26 סרטונים מרתקים, מרוכזים וחווייתיים בני שעתיים בממוצע כל אחד.

הקורס בנוי בצורה המקלה על הטמעת החומרים ולכן למידת כל נושא מחולקת לשלושה חלקים:

1. הרצאה על נושא השיעור כולל הדגמות חיות על המשתתפים
2. תרגול קבוצתי של הכלי הנלמד בכיתה, הנערך לרוב בזוגות
3. שיעורי בית לתרגול החומר הנלמד בכיתה מחוץ לשעות הקורס

הקורס מצולם באיכות HD ובאמצעות ציוד הקלטה מקצועי. כמו כן, כל הקלטה מחולקת לפרקים פנימיים המקלים על התמצאות בסרטונים וחזרה על הנושאים המעניינים בתוכם.

הקלטות קורס הפראקטישנר ב-NLP מלוות בצילומי קורס המאסטר (הקורס המתקדם בהכשרת ה-NLP) וב-3 קורסים אינטרנטיים המרחיבים ומתרגלים נושאים חשובים שנלמדים בהכשרות אלה.

לכן, חבילת הכשרות זו הינה המקיפה ביותר שניתן ללמוד בישראל בתחום ה-NLP ומומלצת בחום, בין אם כבר הספקת לעבור הכשרה ב-NLP ובין אם שעדיין לא.

למה הקורס הזה שווה לך הרבה כסף?

הקורס הזה שווה לך מ-4 סיבות עיקריות:

1. תכל'סי וחוסך זמן – קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP שלנו מותאם לקהל ישראלי ולשפה העברית. הקורס מעשי, ישומי ואינו מבזבז זמן מיותר על סשנים של דמיון מודרך. בזמן שנחסך, ניתן להשתמש בכלים שלמדת, כדי להחזיר את הכסף שהושקע בקורס.

2. המקיף ביותר בעולם – קורס ההכשרה ב-NLP מכיל שדרוגים ופיתוחים ייחודיים של כל החומר הנדרש להסמכה ב-NLP. בנוסף, הוא מכיל שיטות שפיתחנו עבורך על מנת ליישם את ה-NLP בצורה היעילה ביותר. המטרה היא – להביא אותך לייצר תוצאות בזמן הקצר ביותר.

3. מועבר מתוך ניסיון בשטח – מנחה הקורס שלנו אינו רק מרצה ותיק בתחום, אלא גם מיישם NLP בשני העשורים האחרונים במהלך חיי היום יום ובעבודתו בשטח. ניסיון זה מאפשר לך לקבל מענה מדויק (כולל דוגמאות) על השאלות שיעזרו לך ליישם את החומר בחייך בצורה הטובה ביותר.

4. אחריות לכל החיים – כל רוכשי הקורסים שלנו מקבלים גישה אל חבילת הקורסים ולכל השדרוגים שלה ללא כל הגבלת זמן וללא תשלום נוסף. במילים אחרות, אנחנו מאפשרים לך לחזור על הקורס ולהתמקצע בכלים מעכשיו ועד עולם. 

מה חשוב בקורס NLP

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

מה מקבלים עוד בקורס NLP

מה נקבל בחבילת הקורסים?

בנוסף לצילומי קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP, בתוך חבילת הקורסים נקבל גישה להכשרות הבאות:

א. הכשרת המאסטר ב-NLP – צילומי הוידאו של מלוא קורס ההתמחות ב-NLP (הכשרת ה-NLP Master practitioner) אשר מעמיקה את הידע שנרכש בהכשרת הבסיס, מעניקה כלי NLP נוספים ומתקדמים יותר ומלמדת אותנו ליצור כלי NLP בזמן אמת.

ב. קורס מודל מילטון למתקדמים – קורס זה מלמד ומתרגל אותנו בדרכים שבהן ניתן להשתמש בשפה כדי להשפיע על תת המודע של האדם שמולנו תוך כדי שיחה ומבלי להיתפש כמוזרים.

ג. קורס לזיהוי מיקרו הבעות פנים – קורס זה מלמד ומתרגל אותנו בזיהוי הבעות הפנים הזעירות והמהירות שמסגירות מתי האדם שמולנו מנסה להסתיר מאתנו את רגשותיו ומהם אותן הרגשות שהוא מנסה להסתיר.

ד. קורס העוגנים המשודרג – קורס זה מלמד אותנו כיצד לשלוט ברגשותנו וברגשותיהם של אחרים ומכיל בתוכו תרגולים מיוחדים שיאפשרו לנו להתמקצע בשימוש בעוגנים בבית, לפני השימוש בזמן אמת מול אחרים.

למה חשוב להתחייב ללימודי NLP כבר עכשיו ולרכוש את הקורס?

ההרגלים שלנו הם בדיוק הסיבה לכך שאנחנו דוחים דברים לעתיד. ההרגלים שלנו הם גם הדבר היחידי שלא ישתנה עד לאותו יום שנחליט שזהו, הגיע הזמן לדחות את הרצון לדחות את זה ל"כשיהיה לי בדיוק כמות הזמן/הכסף".

ברור לכולנו שדבר שנדחה לעוד חודשיים, ידחה לעוד שנה. כל זאת, עד הרגע שנבחר להחליט שעכשיו הוא הזמן לעשות את זה. הרי לשבת עוד קצת זמן בעבודה, מול מסך המחשב או הטלוויזיה ולאגור עוד קצת כסף ליום אפל, לא באמת ישדרג לנו את החיים. אם נרצה לשדרג את החיים, עלינו לבחור לעשות עכשיו!

מתי חשוב ללמוד NLP

רוצים גישה לכל התכנים באתר קורסי ה-NLP שלנו ולשלם רק 200 שקלים?

תפריט נגישות

אם המאמר הזה מעניין אותך, זה רק ההתחלה!

מה אפשר לקבל מאתנו ב-200 שקלים?

המאמרים הפתוחים מעולים. הם מלאים בכלים פרקטיים שיכולים לשפר לך את החיים. רק שקורסי ה-NLP באתר המנויים שלנו הם כבר ליגה אחת למעלה – הכשרות מלאות ב-NLP וקורסי אונליין שנבנו במיוחד כדי לקחת את כישורי קריאת שפת הגוף, המיומנויות החברתיות והשליטה העצמית שלך לשלב הבא. והמחיר? רק 200 שקלים חודשיים וכל התכנים פתוחים עבורך. מסקרן אותך לדעת על מה מדובר?