רוצה לעבור הסמכה לשימוש בכלי ה-NLP תוך 58 שעות בלבד?

לראשונה בישראל: טכניקות ה-NLP החדישות בעולם בקורס המותאם לשפה העברית

קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP (הכשרת פרקטישנר) הנו הראשון מתוך 3 קורסי הכשרה, אותם ניתן לעבור בתחום ה-NLP. קורס ההכשרה מורכב מ-3 חלקים עיקריים:

1. חידוד החושים וקריאת שפת גוף – בחלק הראשון, נגלה כיצד להבין בצורה מדויקת ותוך שניות איך האדם שמולנו מעדיף שנדבר עמו, איך הוא חושב ואם הוא אומר לנו את האמת.

2. שימוש נכון בשפת הגוף שלנו – בחלק השני, נגלה איך ניתן להשתמש בשפת הגוף שלנו על מנת ליצור כימיה בקלות ולהשפיע על אחרים, גם אם לא אמרנו מילה.

3. שימוש נכון בשפה כדי להשפיע ולשכנע – בחלק השלישי, נבין איך להשתמש בשפה על מנת להבין את האדם שמולנו בצורה עמוקה הרבה יותר, כיצד לשכנע אותו ולהשפיע על תת המודע שלו.

מה לומדים בקורס NLP?

בקורס ההכשרה ב-NLP (הנקרא גם Practitioner) נגלה בצורה חווייתית ומעשית כיצד:

 • לחדד את חושינו על מנת לקלוט מידע מהותי ולשדרג את האינטואיציה שלנו
 • להבין מתוך הסתכלות איך האדם שמולנו חושב גם אם הוא לא מספר לנו
 • לקרוא את כוונתו של האדם שמולנו בצורה מדויקת מתוך שפת הגוף שלו
 • להתחבר עם כל אדם שנחפוץ ולהוביל אותו לשתף איתנו פעולה בשניות
 • לשנות את התחושה שהאדם שמולנו מרגיש בעזרת שימוש בשאלה פשוטה
 • לגרום לאדם שמולנו להגיב בצורה שנרצה ומתי שנרצה בעזרת כפתור חם
 • לשכנע אנשים בצורה קלה וטבעית תוך שימוש נכון בשפה המילולית שלנו
 • לעזור לאנשים לשנות את דעתם ולקבל את דעתנו ללא התנגדות מיותרת
 • לעקוף את המודע וליצור שינוי מהיר ועוצמתי בתת המודע של כל אדם
 • לבנות סיפורים מרתקים שיעבירו מסרים סמויים לכל מי שישמע אותם
 • להשתמש נכון בדמיון שלנו כדי לקדם את עצמנו וליצור שינוי עמוק ויציב

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

איך מועבר הקורס?

קורס ההכשרה לשיטת NLP מועבר לאורך 13 מפגשים מרוכזים וחווייתיים בני 4.5 שעות כל אחד. הקורס מועבר בקבוצות אישיות בנות 16 משתתפים לכל היותר, על מנת לאפשר התנסות בכלים ולוודא בצורה אישית כי כל המשתתפים מקבלים תוצאות עוד בכיתה.

הקורס בנוי בצורה המקלה על הטמעת החומרים ולכן למידת כל נושא מחולקת לשלושה חלקים:

1. הרצאה על נושא השיעור כולל הדגמות חיות על המשתתפים
2. תרגול קבוצתי של הכלי הנלמד בכיתה, הנערך לרוב בזוגות
3. שיעורי בית לתרגול החומר הנלמד בכיתה מחוץ לשעות הקורס

הקורס ייערך במתחם שלנו בראשון לציון, הנמצא ברח' אליעזר מזל 4, ראשון לציון. מפה אלינו ניתן למצוא בקישור הבא: מפת הגעה לבית הספר

בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודת הסמכה המוכרת וחתומה על ידי בית הספר הישראלי ל-NLP. כמו כן, לאחר סיום הקורס יקבלו בוגרי הקורס גישה לרשת החברתית שלנו בה יוכלו למצוא את צילומי הקורס בוידיאו, הכשרות מיוחדות שהוכנו עבורם ותמיכה לכל שאלה שתעלה.

למה הקורס הזה שווה לך הרבה כסף?

הקורס הזה שווה לך מ-4 סיבות עיקריות:

1. תכל'סי וחוסך זמן – קורס ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP שלנו מותאם לקהל ישראלי ולשפה העברית. הקורס מעשי, ישומי ואינו מבזבז זמן מיותר על סשנים של דמיון מודרך. בזמן שנחסך, ניתן להשתמש בכלים שלמדת, כדי להחזיר את הכסף שהושקע בקורס.

2. המקיף ביותר בעולם – קורס ההכשרה ב-NLP מכיל שדרוגים ופיתוחים ייחודיים של כל החומר הנדרש להסמכה ב-NLP. בנוסף, הוא מכיל שיטות שפיתחנו עבורך על מנת ליישם את ה-NLP בצורה היעילה ביותר. המטרה היא – להביא אותך לייצר תוצאות בזמן הקצר ביותר.

3. מועבר מתוך ניסיון בשטח – מנחה הקורס שלנו אינו רק מרצה ותיק בתחום, אלא גם מיישם NLP בשני העשורים האחרונים במהלך חיי היום יום ובעבודתו בשטח. ניסיון זה מאפשר לך לקבל מענה מדויק (כולל דוגמאות) על השאלות שיעזרו לך ליישם את החומר בחייך בצורה הטובה ביותר.

4. אחריות לכל החיים – כל בוגרי הקורסים שלנו זכאים לבוא לקורס זהה ללא כל הגבלה וללא תשלום נוסף. במילים אחרות, אנחנו מאפשרים לך לחזור על הקורס ולהתמקצע בכלים מעכשיו ועד עולם. כמו כן, אנחנו משלימים בצורה אישית שיעורים, לכל תלמיד שנעדר מהם (עד 3 שיעורים).

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

למה חשוב להירשם ללימודי NLP עכשיו?

ההרגלים שלנו הם בדיוק הסיבה לכך שאנחנו דוחים דברים לעתיד. ההרגלים שלנו הם גם הדבר היחידי שלא ישתנה עד לאותו יום שנחליט שזהו, הגיע הזמן לדחות את הרצון לדחות את זה ל"כשיהיה לי בדיוק כמות הזמן/הכסף".

ברור לכולנו שדבר שנדחה לעוד חודשיים, ידחה לעוד שנה. כל זאת, עד הרגע שנבחר להחליט שעכשיו הוא הזמן לעשות את זה. הרי לשבת עוד קצת זמן בעבודה, מול מסך המחשב או הטלוויזיה ולאגור עוד קצת כסף ליום אפל, לא באמת ישדרג לנו את החיים. אם נרצה לשדרג את החיים, עלינו לבחור לעשות עכשיו!

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?