חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

סרטון וידאו: איך אפשר להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות שפוגעות בנו?

היי,

בפעם הקודמת, הסברתי איך להתניע את המוטיבציה שלנו אחרי חופשה. היום, נענה על שאלה שעלתה מספר פעמים מקוראי הבלוג השבוע: איך נשתמש ב-NLP כדי להפסיק לחשוב מחשבות שמורידות אותנו, מבאסות אותנו ולפעמים, אפילו פוגעות באמונה שלנו בעצמנו?

איך להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות?

לכל אחד מאתנו זה קורה. אנחנו עומדים לעשות משהו והנה, הקול של פעם עולה. זה שמזכיר לנו את תוצאות העבר שלנו. זה שמזכיר לנו שאנחנו לא יכולים לעשות. ומה קרה בפעם הקודמת. ובינינו? קצת נמאס להילחם בו.

יכול להיות שהוא עולה כי מישהו אמר לנו שאנחנו לא מסוגלים. או כי ראינו מישהו מנסה לעשות את זה והבנו שגם אנחנו לא. יכול להיות שאפילו לא הצלחנו לעשות את זה בעבר. אף אחד מאלה, לא באמת מעיד בהכרח על היכולת שלנו להצליח לבצע אותו.

זו בדיוק הסיבה שבגללה צילמתי את הסרטון הבא. יש ב-NLP לא מעט כלים מעולים שניתן להשתמש בהם. אפילו אם עוד לא עברנו הכשרה ב-NLP. וזה, אחלה של כלי שיעזור לנו להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות.

אז יאללה, שתהיה צפייה מהנה!

עכשיו אשמח לשמוע: מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

נ.ב. נשארו עוד מספר מקומות בסדנת הכישלונות הקרובה שלנו. מדובר בסדנה מדהימה וחווייתית שתגרום לנו להתאושש מכישלונות שנחווה בחיים הרבה יותר בקלות. אם מסקרן אותך לשמוע עוד עליה, זה הקישור עבורך: https://www.failure.co.il/

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: