חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

מה יכול להרוס את המוניטין האישי שלך? (סרטון+בונוס)

היי כולם,

בעקבות מייל שקיבלתי עם לקוחה שנתקלה במקרה קשה (הפרטים שמורים במערכת) במהלך עבודה שלה עם לקוחה, צילמתי עבורכם סרטון המסביר בצורה מדויקת מה לא להגיד במהלך עבודה.

דרך אגב, זה לא משנה אם אתם לוקחים את ה-NLP לעולם הטיפול, לעולם האימון, לעולם המכירות או לכל מקום אחר, שימו לב לרשימת המוקשים להם נתתי את ראשי התיבות שפ"כ הד"מ אשר עשויים "לפוצץ" את כל מסגרת העבודה ולפעמים אפילו לפגוע בשמכם הטוב בתוך תחום עיסוקכם.

אחרי הצפייה בסרטון הבא, המשיכו לקרוא, יש הפתעה וכמה הודעות קטנות וכמובן, לאחר הכל, יש את תיבת התגובות שם אשמח לשמוע את תגובותיכם:

 

כמו שהבטחתי, הפתעה קטנה – אנחנו, כמו שאתם כבר יודעים משתדלים להפתיע ולחדש כל הזמן ולא רק בתוך הקורסים שלנו. במשך המון זמן חשבנו איך נוכל לפנק אתכם אפילו יותר ומכיוון שלכל כך הרבה אנשים יש שאלות על התחום, מה אפשר לעשות איתו – בנינו עבורכם פורום!

עכשיו, המטרה של פורום ה-NLP היא להיות פתוח עבורכם בחינם ולאפשר לכם לדבר על הנושא לשאול שאלות שתמיד סקרנו אתכם לדעת ולא היה את מי, בין אם אתם חדשים לתחום ובין אם כבר קראתם ספר (אפילו אם לא אנחנו כתבנו אותו), עברתם סדנה (אפילו אם לא אנחנו העברנו אותה) או סתם שמעתם מחבר.

בכדי להיכנס לפורום, יש ללחוץ על הקישור הבא:   פורום ה-NLP הישראלי הראשון

שיהיה לכם שבוע מעולה
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: