חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

סרטון: אם לא תשימו לב ל-8 סימני שפת הגוף האלה יכול להיות שתפסידו מכירה בטוחה!

היי,

בשבוע שעבר, הסברתי איך טכניקת הטיפול בהתנגדויות הטובה ביותר שאני מכיר עוזרת לשחרר מחשבות שליליות. השבוע, רציתי לחשוף את אחד הסודות השמורים ביותר בעולם המכירות – איך תותחי המכירות מזהים רק מתוך הסתכלות אם האדם שמולם מוכן לרכוש.

לזהות את הזמן המתאים ביותר

האתגר הגדול ביותר של אנשי מכירות הוא זיהוי הנקודה במכירה שבה האדם שמולם כבר מוכן לרכוש. וזה אתגר רציני מאוד. כי זו בדיוק הנקודה שקובעת אם תהיה פה מכירה או לא ואם הפכנו את האדם שמולנו ללקוח מרוצה או נתנו לו חוויית רכישה שאינה חיובית.

למה? זה מאוד פשוט: אם ננסה ללחוץ על הלקוח לסגור עסקה לפני שהוא מוכן, אנחנו עשויים לפספס את המכירה. מצד שני, אם לא נעבור לשלב הסגירה ונמשיך לנסות למכור, הלקוח עשוי להשתעמם וללכת לרכוש ממישהו אחר (מצב שנקרא "מכירת יתר").

זו בדיוק הסיבה שהכנתי עבורכם סרטון שמרכז 8 סימנים שעוזרים לנו להבין את מצבו של האדם שמולנו ביחס לרכישה. עם סיום הצפייה, אשמח לשמוע בתגובות שמתחת למאמר מה דעתכם עליו.

צפייה נעימה:

זהו להיום, עכשיו מעניין אותי לקרוא בתגובות שמתחת למאמר מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

  1. ליאור איזה כייף שחזרת לעשות הסברים מצולמים!
    הסרטון הזה, וכמובן גם השאר, מאוד מעניין.
    תודה רבה על כל הידע הזה.

    הילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: