חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

המלצה קצרה לשימור השפיות

בימים שכאלה, בהם החדשות הן קצת פחות ממזהירות, לפעמים קצת קשה לנו לצאת מהאווירה של היום יום. אחרי הכל, איך אפשר להתמקד בהתפתחות האישית שלנו כשעל פניו המצב נראה ככה?

ובכן, תשובה לכך עשויה להיות פשוטה ומוזרה קצת. ובינינו, אם משהו נשמע מוזר וגורם לכם להרגיש טוב, למה לא לעשות?

אז מה צריך לעשות?

ידוע שבבישול אורז, על כל כוס אורז צריך להוסיף 2 כוסות מים ובאותה מידה, על כל דקת חדשות בה אתם צופים או קוראים או אפילו שומעים, קחו 3 דקות שבהם תעשו משהו בכדי לפתח את עצמכם:

קיראו ספר, הקשיבו לקלטת, צאו לסדנה (ולא משנה על איזה סדנה אתם חושבים בזמן שאתם קוראים את הפוסט עד סופו) , השקיעו במשפחה שלכם (שחשובה אפילו יותר משחיתות של נשיא או רמטכ“ל) ואפילו תזמינו את עצמכם לעשות את אותו הדבר שדחיתם כבר זמן מה בתואנה ש“זה יכול לחכות“.

העיקר שתעשו משהו בכדי לפתח את עצמכם.

אחדים מכם עשויים להגיד משהו כמו ”אין לי זמן לשבת 3 שעות לקרוא ספר טוב“. ובכן, אם אתם מבזבזים שעה וחצי על הצרות של אנשים אחרים ואין לכם עוד 3 שעות בשביל לעשות משהו שבאמת יקדם אותכם בחיים, מה דעתכם על לקצץ בזמן הצריכה של הדברים שגם ככה לא מקדמים אותכם?

ובינתיים, שמרו על החיוך שעולה כרגע על שפתיכם

ליאור

נ.ב. נשארו עוד קצת מקומות בסדנה שמתחילה בקרוב. תזכירו לאנשים שעשויים להתעניין בסדנה, שתקפיץ את יכולות התקשורת שלהם כמה רמות למעלה, ליצור איתי קשר ולהרשם לפני שיהיה מאוחר מדי.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

    1. צודק. זה נכתב ב-2006. מאז למדתי להכין אורז בצורה טובה יותר וזה אכן 2 כוסות מים (אלא אם אתה שואף להגיע לרמה שהאורז הוא יותר סטיקי ופחות "אחד אחד" ואז זה יותר). תודה על תשומת הלב. תוקן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: