חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

על קשרים וחשיבותם

היי לכולם,

בפעם לפני הקודמת דיברנו על נאום מעליות, אותו נאום המיועד למכור אותך לאדם שעשוי להיות הלקוח/מעסיק/כל דבר אחר העולה על דעתך הבא שלך. הפעם נדבר על משהו קצת שונה ועדיין קשור:

קרה לך פעם שפגשת מישהו או מישהי והיה לכם ממש כיף ביחד? ממש תחושת חיבור כאילו אתם מכירים המון זמן, אפילו שנפגשתם רק לפני כמה דקות? ומה עשית אז?

לרוב האנשים, מקרה כזה קורה לפחות פעם בשבוע, בין אם זה בתור בקניות, בבנק, בבית קפה ואפילו לפעמים בקניון. פשוט מישהו מכם שואל שאלה או אומר משהו ופתאום אתם באמצע שיחה. העניין הוא שרוב האנשים לא ממש יודעים מה לעשות עם זה.

בואו נחשוב על זה ביחד, אתם מדברים עם מישהו ולא תמיד אתם יודעים מיהו האדם וכיצד הוא יוכל לעזור לכם בחייכם או להיפך. אם אתם נהנים מהשיחה, הציעו לשמור על קשר! ואם חשבת שזה מורכב יותר מתואר ראשון במדעי המחשב, אני אפתיע אותך:

החליפו מספרי טלפון, כרטיסי ביקור (למי שיש), כתובות דואר אלקטרוני ושימרו על הקשר עצמו בחיים. אל תחכו שהם ייצרו עמכם קשר, צרו עימם קשר ועדיף אחד שאינו אינטרסנטי. הכינו רשימה, בין אם זה באאוטלוק שנמצא על רוב המחשבים כיום ועם זה בעזרת רשימת קשרים במחברת או ספר טלפונים אישי.

שילחו להם הודעות ברכה בחגים והשתדלו לעקוב אחר ימי ההולדת שלהם – יחס אישי תמיד יהיה במקום!

אז מה היו השלבים ליצירת קשר עם אדם חדש?
1. צרו קשר
2. החליפו אמצעים ליצירת קשר
3. הכינו רשימת שמות בבית
4. שמרו על קשר עימם

שיהיה לכם המשך שבוע מהנה ממני ומאמיל
ליאור ברקן

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: