חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

סרטון וידאו: 4 טיפים שיגרמו לשפת הגוף שלך לשדר ביטחון עצמי בפגישות

היי,

בפעם הקודמת הבאתי 2 כלים שיכולים לאמן את הזיכרון שלך עבורך ובחינם. הפעם, רציתי לגעת בנושא שהועלה לא מעט במיילים ששלחתם – איך להשתמש נכון בשפת הגוף שלנו בפגישות על מנת לשדר ביטחון עצמי ואסרטיביות?

למרות כל ההכנות

אין אדם אחד שלא מכיר את המצב הזה: אנחנו מגיעים לפגישה מוכנים. או לפחות ככל יכולתנו. בערב שלפני, שיננו את העובדות והנתונים פעם אחת נוספת. לכל מקרה שלא יקרה. ועדיין, יש לנו את החשש הקטן שמקנן בנו שמשהו ישתבש.

אנחנו רוצים להפגין ביטחון. להציג את הדבר שלמענו הגענו. שהם יסתכלו עלינו ויחייכו את החיוך שמסמל "סוף סוף מישהו שיודע על מה הוא מדבר". ואנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. באמת. אחרת לא היינו עושים את זה. הרי לא משעמם לנו.

ואיך שהוא, משהו בתוך הדבר שאנחנו משדרים בשפת הגוף מכשיל אותנו. גורם להם להסתכל עלינו אחרת. משהו שלא עובד כמו שהוא יכול היה לעבוד. כמו שתכננו בערב שלפני. משהו שקשור לשימוש בשפת הגוף שלנו שמשדר מסר סותר.

איך לשדר ביטחון עצמי בפגישות בעזרת שפת הגוף?

מכיוון שהנושא כל כך חשוב וכל אחד מאתנו עשוי להיתקל בו (במוקדם או במאוחר), צילמתי סרטון שבו אני מביא 4 טיפים שיעזרו לך להשתמש בשפת הגוף שלך באופן נכון. ועכשיו, מבלי לבזבז עוד מילים מיותרות, זהו הסרטון עבורך:

זהו להיום. עכשיו מעניין אותי לשמוע: מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: