חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

סרטון ייחודי: למה אנשים שפחות חכמים ממך מצליחים למכור יותר ממך?

היי,

בפעם הקודמת, הצגתי את המספר שגורם לאנשים להשתכנע יותר בקלות. היום, נצפה בקטע וידאו מתוך אחת ההכשרות שלנו שבו אני מסביר: איך זה שאדם שפחות חכם מאתנו מצליח לשכנע יותר טוב מאתנו (ואיך לעשות את זה בעצמנו)?

מה באמת גורם לאנשים לרכוש מאדם שלדעתך הוא פחות חכם?

רוב האנשים היה רוצה להאמין ששכנוע דורש מאדם להיות חכם. רק שזה לא תמיד נכון. אנשים שנחשבים כחכמים דווקא מסתבכים לא מעט כשהם מנסים לשכנע. ויותר מעצבן מזה. הם רואים בתסכול אנשים שמבחינתם הם "לא חכמים" ומצליחים לסגור עסקה אחרי עסקה.

כדי להבין למה זה קורה יצאתי למסע. לחקור בדיוק את הנושא הזה. המסע הקיף מאות אנשי מכירות מובילים ובאמצעות כלי למידת המצוינות של ה-NLP. התוצאות שקיבלתי… שינו את כל הדרך שבה חשבתי אז על חוכמה, על שכנוע ובכלל על בני אדם.

את התוצאות של מחקר זה ריכזתי במודל ייחודי שלימדתי במשך 11 השנים האחרונות רק לתלמידים שלנו. רק שעכשיו (ובעקבות בקשות רבות), הסכמתי לחשוף את צילום השיעור הזה בדיוק, מתוך אחד מקורסי ההכשרה ב-NLP שהעברתי השנה.

אז יאללה, אני מזמין אותך לפנות 35 דקות, להכין כוס קפה (או שוקו למי שמעדיף) וליהנות מהסרטון הבא:

זהו להיום. עכשיו, אשמח לשמוע בתגובות מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: