חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

ראיונות עם מומחים – פרק א'

היי כולם,

במהלך עבודתי על פרוייקטים שחלקם נוגעים ליישום של NLP ולא רק ללימוד התחום, יוצא לי לעבוד לצידם של אנשי מקצוע מתחום השיווק, השכנוע וההכשרות. עד עכשיו בכל הפוסטים שכתבתי בבלוג בעיקר דיברתי על NLP ועל איך ניתן להשתמש בכלים ובצורת החשיבה הזו בכדי להפיק יותר מהאירועים שקורים בחייכם.

לאחרונה התחלתי לעבוד קצת על טיפים מצולמים ומוקלטים עבורכם, כמו שכבר ראיתם בקורס האינטרנטי החינמי שלנו שעוסק במוטיבציה והיום רציתי לשלב קצת. לקחתי את המצלמה הקטנה שלי וצילמתי ראיון עם אסף הנעמן הלל, יזם ואיש שיווק באינטרנט, ויש לו בהחלט טיפים נהדרים לתת לכם בכדי לשפר את השיווק שלכם באינטרנט.

אז מבלי להכביר עוד מילים, הנה הסרטון:

 

 

למעשה, כל כך נהניתי מצילום הסרטון שהחלטתי להפוך את זה לסידרה של פוסטים מצולמים. אם אתם רוצים לקבל עדכון על הפוסטים הקרובים, הירשמו לניוזלטר, פה בצד שמאל של הבלוג.

שיהיה לכם יום מעולה
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

5 תגובות

  1. סרטון טוב מאוד בסה"כ. ההוכחה החברתית היא בהחלט, אחד המפתחות העיקריים להצלחה במכירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: