חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

דברים ששווה לצפות להם

היום התקשר אליי ליאור, אחד החברים שמשתתפים בסדנה הנוכחית בכדי לשאול אותי שאלה שנוגעת למערכות ייצוגיות (אחד הנושאים שהועברו ביום שני האחרון) וקלטתי משהו מאוד חשוב – אני לא מדגיש מספיק את החשיבות של להתנסות ולשאול שאלות.

למה שזה יעניין אותכם?

כשאתם רוצים ליצור שינוי אצל האדם שמולכם אתם צריכים ליצור משהו שנקרא תנועה לקראת עשייה. למה אני מתכוון?

בואו נניח לשנייה שאתם מעוניינים ללחוץ את ידו של אדם חדש. אם תשימו את כף היד שלכם לצד הגוף שלכם או אפילו מעט אחורה, לחיצת היד תהיה תלויה רק ברצונו של האדם השני ללחוץ את ידך.

לעומת זאת, אם תחייכו חיוך לבבי, תושיטו את היד קדימה ותציגו את עצמכם היטב – ובכך תעודדו את הצד השני להניע את היד קדימה ולעשות את הצעד הבא – ללחוץ את היד.

אז מה צריך לעשות בכדי להניע אדם לעשות משהו? פשוט תדעו מה המטרה שלכם (כלומר, מה אתם רוצים שיתבצע) ותציעו לאדם השני  לעשות את הפעולה. הרי מכירה, ולא משנה כמה כישורי הפרזנטציה שלכם מעולה, היא לא מכירה אלא אם הצעתם לצד השני את החוזה בכדי שיחתום עליו.

ובנושא אחר, אז כמו שרובכם כבר יודעים, האתר, על אף היותו מרשים במיוחד (בתודה עצומה לשלומי אתר שעזר לי להרים אותו) עדיין בשלבי שידרוג ולכן אני ממליץ לכם להתעדכן ולבקר בו לפחות פעם ביום או ביומיים כי יש דברים שפשוט כדאי לעשות כמו להצטרף לניוזלטר שלנו (שבקרוב יתחיל לתפקד ותצא על כך הודעה), כדי שתוכלו להיות מעודכנים כל הזמן עד המייל הפרטי שלכם לאחר הרשמה קצרה, ולבדוק מתי יפתחו קורסי ה-NLP הקרובים, בכדי להכפיל את התוצאות שלכם.

שנה טובה לכולכם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: