חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

חשוב לצפות: למה כימיה בין אישית יכולה להיות הדבר הכי מסוכן בשיחה עם הלקוחות שלך?

היי,

בשבוע שעבר, כתבתי מאמר קצת אישי שאני אישית לא ממליץ לקרוא אם אתם מחפשים תירוצים להמשיך להתחמק מעשייה. השבוע, נדבר על ההשפעה המזיקה של כימיה בין אישית בתקשורת בין אנשים.

פצצה כימית

בהרבה מאוד הכשרות NLP מהללים את השפעת הכימיה הבין אישית בתוך התקשורת שלנו עם אחרים. וזה מובן. כימיה היא בדרך כלל דבר מעולה. רק שלפעמים, הכימיה היא בדיוק הדבר שיכול להרוס את ההגעה למטרות שלנו.

זו בדיוק הסיבה (וגם כי לא פרסמתי סרטון וידאו כבר המון זמן) שבגללה החלטתי לצלם את סרטון הוידאו הבא. תהנו:

 

זהו להיום. עכשיו, אשמח לקרוא בתגובות פה למטה: מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

6 תגובות

  1. הדוגמא שנתת שבאים למטפל והוא יגיד "שום דבר לא יעזור לך וכו" זה נשמע לי קיצוני מאוד. לא שמעתי אי פעם על סיפור כזה ואם יש מטפל שאמר את זה אי פעם למטופל צריך לשלול לו את הרישיון כמה שיותר מהר. קשה לי להאמין שמטפל יגיד דבר כזה ובכלל שיש לו אינטרס שהמטופל ימשיך להגיע אליו ולשלם לו על הטיפול.

    1. תתפלא, קרו מקרים מעולם. לי אישית יצא להיתקל במצבים שבהם מטפלים העדיפו לשחרר מטופל שלא היה קל להם לעבוד אתו ולהפוך אותו ל"בעיה של מישהו אחר" ואז אדם עם בעיה אמתית מצא את עצמו במסע בין מטפלים (קונבנציונלים ולא קובנציונליים כאחד) עד שהגיע לאחד או אחת שעזרו לו. זה אמנם לא אמור לקרות ועם זאת…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: