חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

אם הנחה על קורס NLP אונליין לא מעניינת אותך, המאמר הזה לא בשבילך

קורס NLP

היי,

ביום שישי הקרוב, אחגוג את יום ההולדת שלי. זה לא מאורע היסטורי, כי זה קורה כל שנה בעקביות כבר 40 ומשהו שנים. רק שהפעם, החלטתי לעשות משהו שאני לא עושה לעתים קרובות – לצ'פר אותך בהנחה משמעותית.

העניין הוא כזה: לפני מספר שבועות, יצרנו חבילת קורסים שמכילה את שלושת הקורסים האינטרנטיים שקיימים כרגע וגם את צילומי הוידאו של ההכשרה שאני מעביר ב-NLP. כן, ההכשרה המלאה באיכות הקרובה ביותר להשתתפות בקורס בלייב.

מה זה אומר?

זה אומר שבחבילה הזו ישנם 4 קורסים אינטרנטיים, המכילים עשרות שעות הכשרה ובנוסף גם שיטות תרגול שנבנו במיוחד עבורך, כדי שהקורסים לא יישארו סתם תיאורטיים, אלא יאפשרו לך להפיק תוצאות אמתיות באמצעות כלי ה-NLP. בהתחייבות.

יש שם כלים ותפישות חדשניות שיעזרו לך לקרוא שפת גוף באמת (ולא חומרים מיושנים על שפת גוף סגורה ופתוחה), להשפיע על תת המודע של האדם שמולנו, לשכנע ואפילו ליצור שינוי פנימי עמוק בכם ובאחרים. כלים מהסוג שניתן לבדוק ישר ולדעת שהם עובדים עבורך.

כל חבילת הכשרת האונליין הזו ב-NLP, שעולה ביום רגיל 5,000 שקלים וכמו כן, גם קורסי האונליין שמהווים חלק ממנה בנפרד (כל אחד מהם לחוד עולה בסביבות ה-1,000 שקלים), יהיו זמינים לרכישה ב-20% הנחה במהלך השבוע הקרוב.

איך ליהנות מההנחה הזו?

בזמן הרכישה ניתן יהיה להזין קופון. הקופון הבא, יהיה בתוקף עד יום ראשון הבא (ה-4 ליולי) בלבד ולכן, אם בא לך ליהנות מההנחה ומהתכנים הייחודיים שלנו כדאי לך להיכנס כבר עכשיו אל אתר קורסי האונליין שלנו בקישור הבא:

https://www.nlptools.co.il/

ולהזין את הקופון הבא במהלך הרכישה:

BDAY2021

חשוב לדעת 1: במקרה והכשרה אצלנו תעניין אותך בעתיד, מחיר ההכשרות שרכשת ינוכה ממחיר הקורס. הרי הבוגרים שלנו מקבלים את הקורסים האלה כחלק מההכשרה המלאה ואין צורך לשלם עליהן פעמיים.

חשוב לדעת 2: אם כבר רכשת את אחד מהקורסים הקטנים בנפרד ובא לך לרכוש את החבילה הכוללת, יש ליצור אתי קשר כדי שאוכל ליצור עבורך קופון מיוחד שיוריד את מחיר הקורס שכבר שילמת מהמחיר הכולל.

חשוב לדעת 3: במידה ותכני הקורסים ישודרגו (וזה קורה בימים אלו), תהיה לך גישה לגרסה המשודרגת ביותר של הקורסים. אוטומטית וללא כל תוספת תשלום. זו ההתחייבות שלנו כלפיך.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: