חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

למה קורס ה-NLP שאני פותח בעוד שבועיים הוא האחרון שאעביר?

קורס NLP אחרון

היי,

בשבוע שעבר, הצגתי 3 קיצורי דרך שמייצרים ביטחון עצמי בזמן שאנחנו מבצעים משהו בפעם הראשונה. רגע לפני שנמשיך, חשוב רק להגיד שמשבוע הבא, אחזור לפרסם מאמרים רגילים. פשוט יש משהו שאני חייב להגיד, רגע לפני שאעביר קורס NLP אחד אחרון.

קורס NLP אחרון?

במשך 15 שנים העברתי כמעט 150 קורסי NLP. לומד, משתפר ומתמקצע כל הזמן. שואף תמיד להפוך את הקורסים שלי למעניינים וחווייתיים יותר. לתת את השואו הטוב ביותר. כזה שאני הייתי נהנה ממנו. לא רק "מורה שמלמד". אלא "שואו מעולה שגם לומדים בו".

בשנתיים האחרונות משהו השתנה. נמאס לי. בטח שלא מהתלמידים. או מה-NLP. נמאס לי מהישן. ולמרות שהעסק מצליח, אני רוצה לעשות משהו חדש. חדשני. לא בא לי יותר להעביר את אותו סוג תכנים שמאות מעבירים. והעניין פה הוא חוסר החדשנות.

זה לא מקרי שהפרעות הקשב מככבות יותר ויותר. במיוחד מאז הקורונה. והזום רק החריף את התופעה. כולנו, כולל אותי, התרגלנו לקצב אחר. קצב תכנים אחר. קצב הגירויים שנדרש כדי לשמור אותנו מרוכזים עלה. ומרצה מול קהל, יתקשה לעמוד בקצב ככל שהזמן יתקדם.

שום דבר רע לא קרה.

זו הקידמה. הטכנולוגיה. ואנחנו איתה. מתקדמים. לא כמו ההוא שצועק בשיא תקופת הרדיו שטלוויזיה תשחית אותנו. היא לא. אנחנו פשוט חייבים להתאים את עצמנו למציאות. והרצאות, אפילו עם אפקטים ותת מודע ומצגות וסרטונים… זו טכנולוגיה של תחילת שנות ה-90.

מה עומד לקרות החל מהשבוע הקרוב?

אז ככה, רק כדי לעשות סדר בדברים שעומדים לקרות החל מהשבוע הקרוב:

1. סדנת הכישלונות – השבוע, תועבר סדנת הכישלונות, לאחר שנה שלא העברנו אותה לקהל הרחב. סדנת הכישלונות כבר מלאה ועומד להיות כיף עצום למשתתפים שנרשמו.

2. הכשרת ה-NLP האחרונה – את המחזור האחרון של ההכשרה לשימוש בכלי ה-NLP דחינו בשבועיים עקב בקשה של מספר אנשים שרצו להספיק לעבור איתי הכשרה. לא יהיה עוד קורס NLP איתי. אחרון. פיניטו. נו מור NLP קורסים פור יו.

אם מעניין אותך להספיק לתפוס את אחד המקומות האחרונים בהכשרת ה-NLP האחרונה איתי, שמתחילה ב-2 לנובמבר (זה ממש עוד שבועיים), זה הקישור עבורך:

קורס הכשרה ב-NLP

3. הכשרות האונליין ב-NLP – אתר הכשרות האונליין שלנו ממשיך לפעול כרגיל. אם אחליט ליצור הכשרות אונליין נוספות או אם יהיו מבצעים מעניינים, אעדכן בבלוג, ברשימת התפוצה וברשתות החברתיות. בגלל זה, שווה לפתוח מיילים ממני ולהמליץ גם לחברים להירשם.

4. מאמרי הבלוג – ככל שאוכל, אמשיך לפרסם מאמרים בבלוג. פעמיים בשבוע. בנוהל. שני מאמר עם טיפים, כלים או נקודות שיכולות לעזור לנו להשתפר. וביום שישי, מאמרי תובנות אישיים שלי, כרגיל.

5. מה התוכניות לעתיד? – אעדכן בעוד מספר שבועות. אני בונה משהו שלא קשור להעברת הכשרות. אם יהיה לי זמן, אעביר מדי פעם הרצאות או סדנאות בנות ערב אחד ואעדכן עליהן בכל מקום שאוכל. רק שכרגע, לא מתוכננות הכשרות. מה כן? אעדכן בהקדם.

זהו להיום. בשבוע הבא, מאמר תוכן רגיל.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: