חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

NLP טריינר חושף: איך אפשר להפוך את כישורי האימון שלך לאחד העסקים המובילים בתחום שלך?

טריינר NLP

בשבוע שעבר, הבאתי טיפ שליטה עצמית שעוזר להתמודד עם רעב. היום, אביא הקלטת ראיון שראיינו אותי בנוגע לצד העסקי שמאחורי קורסי ה-NLP. ובינינו, בין אם עברת הכשרה כ-NLP טריינר או שחשוב לך להפוך לעסק מוביל בתחום שלך, יש לך מה להרוויח מהצפייה בו.

איך הופך NLP טריינר חדש לאחד מבתי הספר המובילים בארץ?

כשהקמתי את בית הספר הישראלי ל-NLP, אי שם בשנת 2006, לא היו הרבה בתי ספר ל-NLP בארץ. אולי 5 כולל אותנו. כמות האנשים שהייתה להם הכשרה ללמד (NLP טריינר) לא הייתה גדולה בהרבה. ולמרות שלא היו הרבה בתי ספר בתחום בארץ הייתה המון תחרות.

למה? כי גם היו פחות אנשים שידעו מה זה NLP בארץ. ומתוכם, רק אחוז קטן באמת חיפש לעבור הכשרה בתחום. וכל אחד מבתי הספר רצו שיבואו ללמוד אצלו. אז השאלה היא מה עושים. איך הופכים מעסק חדש בתחום לא מוכר לאחד העסקים המובילים בתחום בארץ?

התשובה לשאלה הזו ועוד המון אחרות נמצאות בראיון קצת אחר שקיימו איתי אמיר ושחף, שהקימו קהילה בת אלפי משתמשים שעוזרת למטפלים לשווק את העסק שלהם. ראיון שבו חשפתי את "מאחורי הקלעים" של העסק ולא מעט טיפים שתוכלו לקחת לעסק שלכם.

רגע לפני שנמשיך: מה זה NLP טריינר?

כן, אני יודע שמסקרן לשמוע את הריאיון, רק שלא כולם יודעים על מה מדובר. אז על רגל אחת ובמהירות: בתחום ה-NLP ישנן 2 רמות הכשרה מוכרות. הראשונה, נקראת ההכשרה לעיסוק ב-NLP (פראקטישנר). השנייה, נקראת ההתמחות בשימוש ב-NLP (המאסטר פראקטישנר).

בכל בית ספר שמלמד NLP מעבירים את שתי ההכשרות האלה. ומי שמעבירים את ההכשרות האלה, הם אלו שעברו הכשרה שלישית שנקראת NLP טריינר. הכשרה שלישית שבה לומדים איך ללמד NLP ואיך להשתמש בכלי ה-NLP כדי להטמיע למידה בצורה יעילה יותר.

רק שכאן זה נהיה מעניין. מכיוון שבגדול ההכשרה ב-NLP אמורה להיות אחידה, איך אפשר להפוך עסק ליוצא דופן? איך אפשר להביא למצב שבו יותר אנשים מכירים את התחום שלך ובוחרים ללמוד דווקא אצלך?

יאללה, לריאיון

טוב, זו הייתה הקדמה מספקת. ועכשיו, להכין שתיה חמה ולצפות. צפייה נעימה!

אגב, אם הקהילה של אמיר ושחף מעניינת אתכם, זה הקישור אליה: https://www.facebook.com/groups/shivuk.lemetaplim

זהו להיום. עכשיו מעניין אותי לשמוע בתגובות שמתחת למאמר: מה דעתך על הריאיון? האם יש שאלות נוספות בעניין שהיית רוצה שאענה עליהן?

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: