חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

סרטון וידאו: 4 טיפים שיגרמו לשפת הגוף שלך לשדר ביטחון עצמי בפגישות

היי,

בפעם הקודמת הבאתי 2 כלים שיכולים לאמן את הזיכרון שלך עבורך ובחינם. הפעם, רציתי לגעת בנושא שהועלה לא מעט במיילים ששלחתם – איך להשתמש נכון בשפת הגוף שלנו בפגישות על מנת לשדר ביטחון עצמי ואסרטיביות?

למרות כל ההכנות

אין אדם אחד שלא מכיר את המצב הזה: אנחנו מגיעים לפגישה מוכנים. או לפחות ככל יכולתנו. בערב שלפני, שיננו את העובדות והנתונים פעם אחת נוספת. לכל מקרה שלא יקרה. ועדיין, יש לנו את החשש הקטן שמקנן בנו שמשהו ישתבש.

אנחנו רוצים להפגין ביטחון. להציג את הדבר שלמענו הגענו. שהם יסתכלו עלינו ויחייכו את החיוך שמסמל "סוף סוף מישהו שיודע על מה הוא מדבר". ואנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. באמת. אחרת לא היינו עושים את זה. הרי לא משעמם לנו.

ואיך שהוא, משהו בתוך הדבר שאנחנו משדרים בשפת הגוף מכשיל אותנו. גורם להם להסתכל עלינו אחרת. משהו שלא עובד כמו שהוא יכול היה לעבוד. כמו שתכננו בערב שלפני. משהו שקשור לשימוש בשפת הגוף שלנו שמשדר מסר סותר.

איך לשדר ביטחון עצמי בפגישות בעזרת שפת הגוף?

מכיוון שהנושא כל כך חשוב וכל אחד מאתנו עשוי להיתקל בו (במוקדם או במאוחר), צילמתי סרטון שבו אני מביא 4 טיפים שיעזרו לך להשתמש בשפת הגוף שלך באופן נכון. ועכשיו, מבלי לבזבז עוד מילים מיותרות, זהו הסרטון עבורך:

זהו להיום. עכשיו מעניין אותי לשמוע: מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

14 תגובות

  1. אפשר לשלוח לי את הסרטון במייל האישי?
    יש לי חסימה לסרטונים בגוגל
    תודה!
    והמאמרים שלך עזרו לי מאוד!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: