חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

דחיינות : איך להפסיק לדחות ולעשות דברים בזמן?

בשבוע שעבר, הצגתי 5 טעויות תקשורת בין אישית שיהרסו כל פגישה עסקית חשובה. היום, הבאתי הקלטה של ראיון שערכו איתי בנושא דחיינות, פרודוקטיביות ואיך אפשר להפסיק לדחות ולהפוך להרבה יותר יעילים.

איך להחליף דחיינות בהרגל לעשות דברים בזמן?

לפני מספר שבועות, פנו אליי שגב ואבי מהפודקאסט 'עושים חיים'. הם רצו שאדבר על הנושא שהכי אהוב עליי: למה אנשים דוחים משימות חשובות? איך משנים את ההרגל הזה? והכי חשוב – איך לעשות את זה בקלות?

אז תכינו שתייה חמה ותפנו 50 דקות כי זה הולך להיות מרתק. ועכשיו, מבלי לדחות את זה בעוד שנייה, זו הקלטת הפודקאסט:

זהו להיום. עכשיו אשמח לשמוע בתגובות שמתחת למאמר: מה דעתך על פרק הפודקאסט? האם יש טיפים נוספים שהיית רוצה להוסיף ויעזרו לנו לפרק את הדחיינות ולהתחיל לעשות?

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: